Wellness vám dopřeje zapomenout na všední starosti

wellness praha 8

Stále někam spěcháme, potřebujeme stihnout spoustu věcí. Nejprve do práce, pak zajít na úřady, do obchodu, postarat se o rodinu a tak dále. Jenže nesmíme zapomínat na své zdraví, tělo jasně vydává signály, kdy má dost a potřebuje se odreagovat.

Síla dokonalé relaxace

Každý miluje něco jiného. Pokud hodláte právě v tuto chvíli zapomenout na okolní svět, můžete se vypravit do wellness Praha 8, kde se postarají o zharmonizování vašeho těla a duše. Můžete zajít do sauny, na masáže a na různé rituály. Klasická privátní Jacuzzi prohřeje tělo a díky této vířivé vaně uvolníte nejen mysl, ale také ztuhlé svalstvo. Shon a stres nepřispívají k ničemu dobrému. Levandulový ráj je rituál, který zahrnuje hned několik milých věcí najednou. Nohy prožijí hýčkání originálním peelingem s mořskou solí a posléze si odpočinou při reflexní masáži plosek nohou. Pak se jim aplikuje speciální maska pro krásu a výživu. Než vše začne, odmočí se nohy v teplé lázni a ve vaničce s teplou vodou nebude chybět ani aroma olej.

Masáže v netradičním prostředí

Každý jistě uvítá osobní přístup při masážích, protože jen tímto způsobem se vašemu tělu dostane to, co mu pomůže a co je mu příjemné. Wellness v Praze vám nabídne příjemné doteky, které vás dostanou do klidu a uleví od bolesti. Reflexní masáž nohou představuje léčebný způsob, kdy se odstraní příčiny zdravotních potíží. Chodidlo totiž obsahuje mnoho bodů a plošek. Breussova citlivá masáž se zaobírá oblastí páteře tak, aby se bezbolestně uvolnily nervy, meziobratlové ploténky a odstranilo se napětí ve svalech. S lávovými kameny vás pohltí teplo a síla aromatických olejů ve spojení se speciální masážní technikou. Očekávejte padesát minut exkluzivní terapie. Potřebujete se připravit na sportovní výkon, nebo naopak zklidnit tělo a připravit ho na regeneraci? Potom pomohou extra hmaty určené pro konkrétní tělní části.