Wellness pobyty v lázeňském městě

dárkový poukaz na večeři pro dva

Každý by si měl dopřát odpočinek, kdy se tělo a mysl skutečně dostatečně uvolní. Po nabitém pracovním týdnu můžete využít pobyt v Luhačovicích, kde na vás celoročně čekají přírodní léčivé zdroje, jedinečná architektura a tradiční lázeňské oplatky s mnoha příchutěmi.

Neodolatelná atmosféra mezi léčivými prameny

Do Luhačovic přijíždějí lidé s onemocněním trávicího a dýchacího ústrojí, ale také s poruchami pohybového aparátu a látkové výměny. Zdejší prameny obsahují hodně minerálních látek a náleží mezi nejúčinnější v Evropě. Načerpat novou energii vám pomohou i wellness pobyty, kde se snadno odpoutáte od běžných starostí. Pokud se rozhodnete tady strávit víkend nebo více dní, využijte dárkový poukaz na večeři pro dva, protože na gurmánský zážitek menu se třemi chody určitě jen tak nezapomenete. Restaurace vás pohostí výborným jídlem, které připravuje pouze z kvalitních surovin. Vzhledem k tomu, že poukaz platí půl roku, lze jím obdarovat vaše blízké a udělat jim radost.

Pobyty k načerpání nové síly

Člověk pracuje, vyřizuje, zařizuje a pomalu se dostává do stavu úplného vyhoření. Neovladatelné únavě a totálnímu vyčerpání musíte čelit včas, aby nedošlo na nejhorší. Pobyty s wellness službami si s tím umí skvěle poradit. Jen si představte, že si dopřejete dokonalou relaxaci s ubytováním na tři noci. Postarají se o vás zkušení terapeuti. Váš příjezd začne uvítacím nápojem v lobby baru, získáte originální dárkový koupelový balíček a ubytujete se v klimatizovaném pokoji, který jste z nabízených preferovali. Těšit se můžete na bohaté snídaně, při kterých se budete dívat do zahrady naplněné zelení. Pochutnáte si také na odpoledním občerstvení v lobby baru a na večeři obsahující hlavní chod a výběr z čerstvého salátového baru. Mezi jídlem si užijete neomezeného vstupu do wellness & spa centra Harmonie. Co vás ještě čeká? Augustiniánská koupel pro dvě osoby a relaxační masáž.

Sdílet článek