Vyzrajte na jarní chřipku

antistres

Období po Vánocích je často spojováno s chřipkovými epidemiemi, za nimiž stojí oslabená imunita, nedostatek světla, energie ze slunce a svůj podíl viny si rozhodně nese i méně častá pohybová aktivita. Aby bylo vaše tělo v perfektním rozpoložení a bylo schopno odolávat bacilům, bude potřebovat dobít baterky! Výrazně zlepšíte svou psychiku vydatným, nepřerušovaným spánkem a duševní rovnováhou. Zapomeňte na stres, dopřejte si regionální a sezónní potraviny plné vitamínů a uvidíte, jak se vám zlepší nálada i imunita.

Jaro – období plné změn

Jaro je nejen časem, kdy se příroda probouzí po dlouhém spánku, jedná se též o náročný čas pro lidský organismus. Na duševní pohodě se podepisuje třeba změna času, ubývající dlouhé noci i zvyšující se teploty. Podpořit své zdraví smíte též vhodnými doplňky stravy a vitamíny, jež obsahují řadu cenných látek a stopových prvků.

Velmi žádaný je například ANTISTRES s výtažkem z kozlíku lékařského, vitánie snodárné a rozchodnice růžové. Doplněk stravy s bylinnými extrakty neobsahuje konzervační látky, syntetická barviva ani aroma. Tento přípravek vám pomůže vyrovnat se časovými i teplotními změnami a volba správného doplňku rovněž ovlivní kvalitu vašeho spánku.

Nakupujte online a ušetřete

Dáte-li přednost bylinným výtažkům, smíte je koupit online na e-shopech, aniž byste trávili hodiny v kamenných lékárnách, kde je spousta bacilů. Právě teď, v tomto náročném období, kdy řádí chřipky a jiná virová onemocnění, využijte atraktivního sortimentu v e-shopu Gigalékarny. Kromě doplňku Antistres na bázi bylinných extraktů nabízí i další zajímavé vitamíny. Nejen na jaře vám učaruje svými benefity echinacea nebo rakytník s vysokým obsahem vitamínů A, C, E F, K a nenasycených mastných kyselin omega-3, omega-6 a omega-9.

A to stále není vše! Echinacea podpoří vaši imunitu a ochrání vaše buňky před oxidativním stresem. Zároveň vám pomůže účinně bojovat s únavou a vyčerpáním. Jakmile tyto doplňky stravy vyzkoušíte, stanou se součástí vašeho denního rituálu po celý rok a uvidíte, že na vás budou chřipka, angína i stres v práci krátcí.

Sdílet článek