Vyznáte se ve své dílně?

Dílenský vozík

Každý kutil je nejšťastnější na světě, když se mu podaří uhájit jedna místnost v domě, ve které si zřídí dílnu přesně podle svých představ. Muži tam tráví celé hodiny, zkouší realizovat nápady, které se jim předešlý den zrodily v myšlenkách a někdy se prostě jen na chvíli ukrývají před manželkou, aby se nemuseli účastnit domácích prací. Ženy do dílny raději moc nechodí, aby se nezhrozily nepořádkem, chaosem a tunou, pro ně zbytečných, zaprášených nářadí a komponentů.

Pokud dobrovolně přiznáváte, že jste tak trochu bordelářem a sami už se ztrácíte ve šroubcích, klíčích a vrtácích, jste na dobré cestě za uspořádáním vaší dílny. Uvidíte, že sami oceníte přehled a znovu získaný prostor. Práce půjde lépe od ruky!

Praktický vozík pro každou dílnu

Perfektním řešením, jak se v dílně cítit dobře a mít vše na svém místě, jsou dílenské vozíky. Podle množství nářadí, velikosti dílny a jednotlivého vybavení máte k dispozici celou řadu těchto pomocníků na kolečkách, kteří dokonale uschovají, roztřídí a uskladní veškeré věci povalující se v dílně.

Můžete si pořídit nízké i vyšší vozíky s kolečky, které společně s madly zaručují praktičnost při přesouvání. Navíc je lze snadno zabrzdit a zajistit. Dílenský vozík zakoupíte s požadovaným množstvím zásuvek různých velikostí. Pro umístění větších typů nářadí nebo přístrojů jsou v nabídce varianty bez šuplíků nebo v kombinaci s regály. Velmi praktický je POLAK CZ – dílenský vozík. Ten je zajištěn pojistkami proti vypadnutí nářadí, poskytuje stabilitu a díky kvalitní konstrukci také dlouhou životnost.

Konec nepořádku a chaosu

Investice do dílenských vozíků se jednoznačně vyplatí! Vše budete mít řádně a systematicky uložené, odpadnou vám nervy při hledání drobných součástek a ušetříte spoustu času. Navíc se vyhnete zbytečné koupi nářadí, které už doma máte, ale nemůžete jej najít. Vozík je navíc vhodným a praktickým dárkem, jež potěší manžela nebo kamaráda. I kutilové mohou mít přehledné pracoviště se všemi pomůckami pěkně po ruce.