Výškové práce vyžadují perfektně připravené profesionály

Vytvořila se na fasádě vašeho rodinného domu prasklina? Pak ji bude zapotřebí opravit, aby se nezvětšovala, a nezpůsobila tak větší problémy. Při této příležitosti určitě využijete odborníky, kteří se zabývají výškovými pracemi s pomocí lešení, mobilního jeřábu nebo plošiny. Umožní jim totiž dostat se až na místo a provést potřebné práce k odstranění nedostatků fasády.

Mobilní pomocníci, s nimiž se dostanete opravdu všude

Výškové práce vyžadují speciální požadavky na pracovníky. Nesmí se jim dělat zle a motat hlava, když se vyskytnou ve výšce. Každý tuto profesi dělat nemůže, protože někomu je špatně už jen při pohledu na žebřík. Odborníci, kteří se výškovým pracím věnují, většinou mají k dispozici nejrůznější pomocníky, tedy stroje, které jim pomáhají. Jedním z nich je i přívěsný jeřáb Böcker AHK 36/2400, který váží jen tři a půl tuny. 

Je možné ho autem převézt kamkoliv, kde je potřeba. Dokáže pracovat i v místech těžko přístupných, jako jsou úzké uličky ve městech. I když je sám poměrně malý, tak hodně unese, a to až 2 400 kg. Má vlastní pohon a lehce se s ním manipuluje pomocí dálkového ovládání. K jeho příslušenství patří také kladka, kontejner nebo přídavný koš.

Kde najít odborníky na výškové práce

Kromě přívěsného jeřábu existuje ještě i přívěsná plošina DINO 260 XTD, s jejíž pomocí pracovníci zvládají práce ve výškách. Na webových stránkách vyskoveprace-ds.cz se můžete seznámit s nabídkou služeb české firmy, která vám opraví fasádu, světlík nebo komín.

Dokáže pracovat i ve stísněných lokalitách, kam nemůže vstoupit klasický mobilní jeřáb. Je jedno, jestli se jedná o dvoupatrový domek nebo vysoký panelák o více patrech. Firma to všechno zvládne, protože je perfektně na výškové práce vybavená, a to včetně proškolených pracovníků, kterým učarovala práce ve výškách.