Vyrazte ven za zábavou s přáteli

To je současně přáním mnoha z nás, protože nadýchat se čerstvého vzduchu, užít si chvíli s nejbližšími přáteli, které jsme dlouho neviděli, může znamenat parádní odpoledne nebo večer. A co byste řekli na to, kdyby se nejednalo pouze o setkání u piva či sklenky dobrého vína, nýbrž o dobrodružství, na které budete společně ještě dlouho vzpomínat?

Zábava a adrenalin v jednom

Úniková hra dnes patří mezi populární formy týmové spolupráce, a to nejen v pracovních kolektivech, ale též při rodinných sešlostech. Úniková hra Praha nabízí mnoho podob, od strašidelných, přes tematicky zaměřené anebo by se dalo říct skoro až detektivní a dobové. Zábava Escape game Praha nespočívá pouze v řešení úkolů, ale zejména v práci s ostatními, protože každý dokáže přispět něčím a společně vyřešit soubor úkolů včas a s maximální správností. Navíc vás pohltí promyšlený příběh, v němž vám klidně může jít o život nebo v němž doslova zápasíte s časem. Únikovky lze realizovat ve venkovních prostorách i uvnitř, kde vás sice limituje velikost místnosti, avšak zážitek se citelně násobí. Jakmile si vyberete hru, stačí si svůj termín rezervovat 48 hodin předem a na místo činu přijít o pár minut dříve, abyste se s prostředím seznámili a užili si atmosféru beze spěchu. Na sebe si vezměte určitě něco pohodlného, přeci jen netušíte, co vás vlastně čeká. Řada spletitých otázek, úkolů, hlavolamů a neurčitých vodítek vás donutí pracovat systematicky, obracet každý papír, obraz i koberec a najít vše, co vám pomůže ke zdárnému vyluštění záhady. Opravdu se máte nač těšit!

Hravé odpoledne s dětmi

Výjimkou dnes není ani úniková hra pro děti, kterou si lze objednat přes pracovní týden a o víkendu. Zažijte dobrodružství s celou rodinou, spojte logické myšlení, představivost a obratnost, což zajisté ocení zejména soutěživé děti. Vstupte do světa džungle, kde se setkáte s mnoha nástrahami a zároveň se pobavíte ve skupině do šesti osob. Za hodinu čistého času vám úniková hra pro děti Praha může nabídnout též výpravnou cestu z pohádky do pohádky a napětí, jež vás až do konce neopustí.