Výhodné ubytování pro skupiny v Praze

Chystáte se na výlet do Prahy, kam byste s sebou rádi vzali větší skupinu lidí? Ať už se jedná o školou povinné děti na poznávacím školním výletě či jakoukoliv jinou zájmovou skupinu, Akát penzion Praha vám poskytne ideální zázemí po celou dobu pobytu.

Ubytování pro školy Praha

Penzion Akát nabízí jedinečné ubytování pro skupiny Praha, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Celková kapacita penzionu je 32 pokojů. Ty jsou schopny pojmout více než sto návštěvníků. Snadno se tak může ubytovat celá skupina na jednom místě, a to za velmi příznivé ceny. K dispozici je 18 jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojů hotelového typu, které jsou vybaveny pohodlným nábytkem, televizí a vlastním sociálním vybavením. Dále je možné ubytování ve vícelůžkových pokojích hostelového typu. Součástí penzionu je restaurace s nekuřáckým salonkem a zahrádkou, která je hostům plně k dispozici a lze ji využít k setkávání celé skupiny i příjemnému posezení jednotlivců. Po předchozí domluvě lze zajistit stravování formou polopenze a případně také parkování pro autobus.

Penzion Praha 5

Kromě výborného vybavení penzionu jistě oceníte i jeho klidnou polohu v městské části Smíchov, která se pyšní nejen výbornou občanskou vybaveností, ale také dobrým dopravním spojením s centrem města. V docházkové vzdálenosti od penzionu naleznete řadu restaurací a kaváren, oblíbené obchodní centrum Nový Smíchov i Pivovar Staropramen. Padesát metrů od penzionu se nachází stanice metra, tramvaje i autobusu. Městskou hromadnou dopravou se velice snadno a rychle dostanete do historického centra města, kde můžete obdivovat množství více či méně známých historických památek a turisticky atraktivních míst. Od penzionu se jednoduše dostanete také na letiště, hlavní vlakové nádraží či autobusové nádraží Florenc. Penzion je tak ideálním výchozím bodem pro poznávání všech koutů našeho krásného hlavního města.

Sdílet článek