Vybíráme originální vánoční dárky: Zn. levně a s vtipem

Myslíte si, že strašíme příliš brzy, protože je ještě do Vánoc času dost? Zkuste se na chvilku zamyslet a vzpomeňte si, jak vypadal váš nákup dárků vloni. Běhali jste zmateně po obchodě a nakoupili dárky, které vám prostě přišly pod ruku? Jaký efekt takové nakupování mělo? Zřejmě ten, že vaše vánoční dárky upadly v zapomnění. Zkuste to letos jinak a přichystejte vašim blízkým pod stromeček překvapení v podobě originálních dárků. Poradíme, kde a jaké vybrat.

Každý dárek musíte promyslet

V první řadě musíte vybírat vánoční dárky tak, aby se dané osobě líbily. Docílíte toho jediným způsobem – zahrajte si na detektiva a o všem osobách, kterým chcete dárek dát, si zjistěte co možná nejvíce informací. Zajímejte se o to, jakou mají rádi barvu, jestli rádi sportují, kdo je jejich oblíbeným televizním či seriálovým hrdinou, jestli mají rádi víno či pivo, jaké vůně milují apod. Stačí jen několik cílených otázek a máte vyhráno. Pokud budete mít ve všem jasno, je čas se vrhnout na výběr dárků. Díky detektivní práci si budete jisti, co koupit.

Vsadit na vtip se vyplácí

Vánoce jsou svátky, kdy byste měli zapomenout na všechny starosti a naopak si užívat radosti se svou rodinou a přáteli. Zkuste k této atmosféře přispět velkou měrou a vybrat vtipné vánoční dárky.

Mezi vtipné vánoční dárky pro muže patří například chladicí půllitr, speciální nápojová pumpa či fotbal na WC. Muži rádi dostávají i praktické dárky, i ty mohou být vtipné. Důkazem je například optická myš s designu auta značky Ferrari.

S vtipností si dejte u žen pozor. Musíte vědět, že daná žena má skutečně smysl pro humor. Stěžuje si vaše žena na to, že každý rok dostává jen kosmetiku? Kupte jí letos Kosmetickou sadu z čokolády. Nebo si dává závazek, že chce zhubnout, ale nikdy ho nedodrží? Překvapte ji se švihadlem s počítadlem…

Nápadů na originální a vtipné vánoční dárky pro ženy a muže se nabízí mnohem více. Stačí se podívat na Darkoviny.cz.

Sdílet článek