Vyberte si dodávku přesně pro své potřeby

Půjčovna dodávek Praha 10

Pořídit si dodávku dnes nemusí být vůbec žádný problém. Stačí chytře vybírat a najít vhodného obchodního partnera, ověřeného spokojenými zákazníky. Pokud o koupi velkého vozidla neuvažujete, a přesto občas potřebujete tyto služby, navštivte pražskou půjčovnu dodávek, kde naleznete široké portfolio prověřených vozů pro specifické účely. Ať už začínáte podnikat, potřebujete přestěhovat nábytek, převést objemná břemena, eventuálně nakoupit pro svůj obchod, dodávka u vás vždy najde uplatnění.

Kde půjčit vůz v Praze

Půjčovna dodávek Praha 10 se pyšní atraktivním vozovým parkem užitkových vozidel do 3,5 tuny k pronájmu. Kromě nejoblíbenějších značek, mezi něž patří třeba Iveco Daily či Ford Transit, tady najdete i dodávky od výrobců Citroen, Fiat, Peugeot a dalších. Všechna nabízená vozidla jsou prověřená, v bezvadném technickém stavu, spolehlivá a kvalitní. Podle vámi zadaných kritérií seženete malou klasickou dodávku i dodávku skříň. Malé, střední i maxi dodávky nabízí prověřený obchodník v mnoha barvách a s řadou funkcí. Díky minimálně sedmidennímu pronájmu lze dodávky využívat nejen v České republice, ale též v Norsku a zemích Evropské unie.  Mrazící dodávka půjčovna má hned od několika předních automobilek s atraktivním příslušenstvím a vybavením. Speciální úprava vozů garantuje komfortní převoz potravin.

Pravidelný servis garantován

V databázi jsou evidována pouze zánovní vozidla, která jsou navíc pravidelně obměňována. Aktuálně máte na výběr z více než 100 vozidel. Kromě klasických dodávek různé velikosti využijte též možnost výhodného pronájmu valníku, vícemístného minibusu i nákladních vozidel a se speciálními nástavbami. Přijďte navštívit půjčovnu dodávek v Praze 10, popřípadě vybírejte online na internetu a najděte si ideálního parťáka na rozjezd podnikání či stěhovací služby.