Vybavení profesionální lakovny

stříkací kabina

Začínáte s podnikáním, nebo již autolakovnu či jinou průmyslovou lakovnu máte a jen ji potřebujete zmodernizovat? Profesionální vybavení se podepíše na odvedené práci a nabídnutých službách, které jistě vaši zákazníci ocení. Každý pracovní prostor si žádá specifické zařízení a samozřejmě ani lakovna není výjimkou. Víte, co takové prostory nutně potřebují?

Lakovací kabina a odsávací stěny

Absolutní nezbytností jsou lakovací kabiny neboli lakovací boxy. Dodávají se hned v několika modelech lišících se svými rozměry, provedením nebo vlastnostmi. Proto si do své autolakovny pořídite kabinu splňující veškeré vaše požadavky. Důležitá u lakovacích kabin je výměna vzduchu, kterou zajišťují vstupní a výstupní agregáty. Na ty by se rozhodně nemělo zapomínat.

Mezi velmi přínosné vybavení lakoven patří i odsávací stěny, jež odsávají nečistoty vzniklé v průběhu práce. Umožňují tak zaměstnancům, kteří zde pracují, vykonávat své úkoly v čistém prostředí nezaneseném barvou. Tyto stěny mohou být vyrobeny přímo na zakázku pro váš prostor.

Úkony před lakováním potřebují svůj prostor

Před samotným lakováním je nutné provádět různé drobnější práce vyžadující své specifické místo. Jedná se o přípravné pracoviště, které by nemělo chybět v žádné správně zařízené autolakovně. Díky tomuto prostoru se vám nebo vašim zaměstnancům usnadní a urychlí práce. Také se zlepší kvalita pracovního prostředí, což se projeví na konečném výsledku.

Nejen pro autolakovny

Stříkací kabiny a lakovací boxy samozřejmě najdou své plnohodnotné využití také v jiném odvětví, než jsou autolakovny. Průmyslové lakovací kabiny se dodávají ve standardních rozměrech nebo mohou být individuálně navržené podle potřeb zákazníka. Jsou určené pro objemné předměty a zaručí kvalitní povrchovou úpravu i samotných výrobků.

Sdílet článek