Vybavení pro prodejnu i sklad

regály do obchodu

Skladovací prostory jsou sice očím návštěvníků zcela uzavřeny, přesto si však zaslouží významnou pozornost především z toho důvodu, že pouze vhodné rozmístění regálů a polic poskytne dostatek místa pro prodávané zboží a drobný sortiment. Vybavit sklad vyžaduje pečlivé rozvržení s ohledem na prostor okolo míst, kde jsou přístěnné regály, aby nebyla nijak omezena manipulace s krabicemi, přepravkami a dalšími objemnějšími boxy.

Chcete-li vybavit skladové prostory maximálně efektivně a vytvořit tak komfortní zázemí pro zboží i zaměstnance, obraťte se na odborníky, kteří působí po celé České republice a dokáží kompletně, kvalitně, rychle a prakticky vybavit všechny místnosti různými regály, vitrínami, pulty či vozíky. L.L. TRADE s.r.o. nabízí jako bonus parádní ceny a možnost dodání produktů třeba o víkendu nebo v noci.

Vyrobeno na míru

Jestliže sháníte regály do obchodu, nemusíte se omezovat pouze na univerzální sestavy regálů, polic a stojanů, protože specialisté vám zaměří také prodejní regály na míru. Díky tomu se snadno odlišíte od konkurence a navíc vaše vybavení splní veškeré normy týkající se nosnosti i bezpečnosti. Do supermarketů a dalších obchodů hledajících řešení pro umístění většího množství zboží se nabízí rámové regály. Jejich stabilní a pevná konstrukce může být doplněna například o barvu či značku.

Další příslušenství pro zákaznický komfort

Každý prodejce si je moc dobře vědom toho, že pouze profesionální zázemí dokáže přitáhnout nové potenciální zákazníky. Proto je sortiment L.L. TRADE s.r.o. neustále doplňován a vylepšován dalšími zajímavými produkty. Aktuálně nabízí velmi žádané stojany, stojánky a koše na zboží, čímž svým klientům usnadníte nakupování a výběr zboží. Závěsné sítě se snadnou montáží pak najdou uplatnění v hobby marketu a všude tam, kde chcete ušetřit místo a přitom předvést své zboží. Vaší kreativitě se meze nekladou.