Vtipná trička

dámská vtipná trička

Triček není ve vašem šatníku nikdy dost a toto většinou poznáte, až nějaké náhodou zrovna potřebujete. Máte jich sice několik oblíbených, jež rádi nosíte, většinou jsou funkční pro trek v přírodě, ale oceníte také to, má-li tričko v sobě nebo spíše na sobě nějaký nápad. Třeba zrovna vtipný nápis. Taková originální trička se nabízejí také jako zajímavý dárek pro vaše přátele.

Trička z příjemného bavlněného úpletu

Kvalitní úplet ze 100% bavlny s vysokou gramáží je výborným výchozím materiálem pro výrobu triček. Takové bavlněné tričko s krátkým rukávem se dobře nosí a ocení ho také ti s citlivou kůží, kteří trpí atopickým ekzémem. Máte v hlavě zajímavý nápad na jedinečný nápis na tričko? Víte přesně, v jakém barevném provedení by měl být? Stačí jen navštívit stránky internetového obchodu Lemurák.cz a pak je všechno již ve vaší režii. Buď si totiž vyberete některé z již hotových triček s vtipným nápisem, nebo využijete speciální online designér a tričko si sami navrhnete.

Dámská vtipná trička v různých barvách

I pro ženy má Lemurak.cz obsáhlou nabídku již hotových výrobků, které jsou skladem a přichystány k okamžitému odeslání. Tričko pro ženy má elastický dvojitý průkrčník, na něm a na ramenou zpevněné skryté švy. Dámská vtipná trička srší nápisy, jež mohou zaujmout opravdu každého, kdo má smysl pro humor. Témata jsou různá, a tak můžete vybírat nápisy podle horoskopů i povolání. Nebo potřebujete tričko pro sportovně nadanou hasičku, která ve svém volném čase velice ráda trénuje běh?

Trička pro všechny absolventy

Pokud byste rádi obdarovali čerstvého absolventa vysoké školy dárkem, který bude vtipný, pak je tu pro vás Lemurák.cz. Jeho pánská vtipná trička pamatují jak na inženýry, tak na bakaláře či magistry. Dokonce i ti, co úspěšně zatím složili pouze maturitní zkoušku, si vyberou to správné tričko.

Sdílet článek