Volkswagen zaručuje pohodlné zážitky během jízd

Volkswagen

Výběr nového vozu se často řídí momentální finanční sumou k dispozici. Nejde však jen o peníze, protože v automobilu se řidiči a ostatní cestující musí cítit především komfortně, když tady stráví mnoho hodin, než dojedou k cíli.

Futuristický vzhled se sportovním interiérem

Zaujala vás protažená silueta s dlouhým rozvorem kol? Potom kolem vás projel Volkswagen Arteon, jehož boční profil vypadá nezaměnitelně. K výhodám patří, že na všech místech nabízí mnoho prostoru. Upoutává detaily, bezrámovými bočními okny a 3D světlomety. Interiér vyznívá poněkud kontrastně v porovnání s vnějškem, ale sportovní vnitřek působí jednoduše a elegantně zároveň. Ve sportovních sedadlech se budete cítit velice pohodlně a zavazadlový prostor je jedním z největších u osobních automobilů na trhu.

Jízda s originálním výhledem

Baví vás pohled na nebe? I z automobilu si užijete parádního výhledu díky originálnímu řešení, které nabízí Volkswagen Tiguan. Nechybí mu totiž panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s integrovaným LED osvětlením, což se postará o nezapomenutelné podívané během nočních a denních cest. Řidiči u auta ocení mnohé asistenční programy, které vám ušetří stresové situace a zpoždění. Pomocí navigace projedete neznámým místem, získáte dohled nad slepým úhlem a zaparkujete s asistencí.

Volkswagen Polo se zalíbí všem milovníkům dynamických projížděk. Vyberete si z několika variant. Spolehnout se můžete na komfortní prostředí a bezpečnost, protože zabudované moderní systémy umí předvídat proměnlivou situaci na vozovkách. Bezvadně se řídí za různého počasí, bez problémů zvládnete zatáčky.

Auto Podbabská se spojuje s kvalitou a spolehlivostí. Vyberete si ze široké nabídky nových, ročních a skladových vozidel. Nechybí profesionální služby autorizovaného prodejce s mnohaletými zkušenostmi.

Sdílet článek