Vodní dýmky na doma i do shisha baru

vodní dýmka

Máte vlastní čajovnu, shisha bar nebo jen patříte mezi milovníky hustého kouře a užíváte si domácí kouření vodní dýmky? Využijte pestré nabídky s řadou výhodných nákupů, slev a akcí a vybavte svůj obchod, podnik nebo obývací pokoj kompletním sortimentem z online dýmkařského obchodu. Vše pořídíte online z pohodlí domova a na výběr máte z téměř 900 druhů výrobků. Kdo chce nakupovat výhodně, pak se může zaregistrovat a využít velkoobchodních cen.

Přední značky k prodeji

Svěříte-li se do rukou zkušeného obchodníka, najdete tu nejlepší vodní dýmku přesně podle vašich preferencí. Vodní dýmka je tvořena několika hlavními částmi, tou první je váza. Skleněná váza může být čirá, broušená, stříkaná s různými ornamenty i barevně řešená. Díky tomu vyberete tu ideální barevnou kombinaci pro vaše bydlení. Kromě vázy se  neobejdete bez korunky. Do ní se pěchuje tabák, který se následně pomocí uhlíků zahřívá. Díky vodě ve váze se taháním uhlíky zahřívají a ohřívají tabák smíchaný s melasou a vy si můžete vychutnat různé příchutě od sladkých, kyselých, ostrých až po svěží příchutě.

Významnou roli hraje rovněž šlauch. Hadice musí být dostatečně dlouhá, aby dosáhla ke všem zúčastněným a zároveň dýmku nepřevažovala. Díky již sestaveným dýmkám vám odpadnou starosti s vlastním skládáním vodní dýmky a veškerého příslušenství.

Cestujte stylově

Jak by se vám líbila skladná cestovní vodní dýmka? I takové modely najdete v přehledné nabídce od špičkových značek. Cestovní řada disponuje atraktivními modely, které se vejdou do každé tašky i batohu a zároveň nijak nesnižují kvalitu požitku z kouření. Cestovní modely vodních dýmek jsou navíc dostupné za atraktivní ceny a kromě samotného stroje si můžete pořídit žhavič uhlíků, který využijete po celý rok. A na závěr nezapomeňte na kleště, s nimi uhlíky jednoduše oklepete a přesunete tam, kam potřebujete.

Sdílet článek