Vlastní kryty na mobil

Mobilní telefon je součástí našeho života. V dnešní moderní době je naším pomocníkem téměř kdekoliv. Bez mobilního telefonu si jen málokdo dokáže představit běžný život. Mobil využíváme denně, a to jak v práci, tak doma. Neustále s okolím sdílíme své pocity a fotografie přes množství sociálních sítí. Co takhle zkusit sdílet své pocity i pomocí krytů na mobil? Propustit uzdu své fantazii a vytvořit si tak neotřelý a stylový módní doplněk. Fádním krytům na mobil je konec. Zkuste vytvořit něco nového, vlastního.

Význam mobilních krytů

Mobilní kryt plní kromě estetické funkce také funkci ochranou. Můžeme tak předejít nepěkným škrábancům či odřeninám na mobilu. Kryty na mobil chrání telefon i z boku. Jejich role je tedy naprosto nezastupitelná. Trh s mobilními kryty bohužel novými nápady moc neoplývá. Tudíž je na čase vytvořit si vlastí kryt na mobil. Nejedná se o žádné samolepky na mobil a podobně. Kryty jsou velmi kvalitní a dokážou mobilní telefon hravě ochránit před vnějšími vlivy.

Jak vytvořit vlastní kryt na mobil?

Vlastní kryt lze vytvořit jednoduše pomocí šablon. Můžete si vybrat, zda chcete na krytu své oblíbené motto, obrázek zpěváka či skupiny. Pokud máte slabost pro krásná ženská těla či motorky, není to žádný problém. Fantazii se meze nekladou. Můžete si vytvořit stylový kryt na Iphone nebo kryt na Samsung. Velmi vyhledávané jsou jak již zmiňované kryty na Iphone , tak i na tablety. Řekněte svému okolí pomocí krytu, jací opravdu jste a co máte rádi. Je čas probudit své pravé já.

Kryt s vlastní fotografií

Kryt na mobil s vlastní fotkou? Proč ne. Chcete potěšit sebe nebo své blízké vtipným a nápaditým dárkem? Vytvořte si unikátní kryt na mobil s vaší oblíbenou fotografií. Máte slabost pro vašeho domácího mazlíčka? Dejte si jeho fotografii jednoduše na kryt mobilu. Nebo udělejte radost svému partnerovi netradiční fotografií vás dvou? Tento milý dárek jistě každý ocení.

Sdílet článek