Vítejte v době rychlého internetu s akcí ZRYCHLUJEME

coolhousing

Naše společnost prochází obrovským pokrokem v rozvoji moderní technologie. Málokdo si dnes dokáže představit život bez internetu, možnosti rychlého spojení s kýmkoli a kdekoli po celém světě. Jsme-li běžnými uživateli internetu, jednoduše si vyhledáme, co potřebujeme. Občas jsme sice naštvaní, že se námi zvolená adresa dlouho načítá nebo přehrávané video v půlce záznamu spadne. Přitom se ale nemusíme zabývat otázkami, jak server funguje, jaký nápor uživatelů vydrží nebo kolik financí je potřeba vynaložit na provoz takové webové stránky či prohlížeče.

Existuje však celá řada internetových obchodů, dále pak servery a také firmy, které mají na starost správu hned několika vybraných serverů. Všichni ti nesou zodpovědnost za správnou funkci, rychlost a kvalitu webových adres, s nimiž jsou tyto subjekty spojeny. Naštěstí se ale mohou obrátit na odborníky, kteří jim ušetří čas i finanční náklady spojené se zřízením a údržbou vlastní serverovny.

coolhousing

Coolhousing s.r.o.

Společnost Coolhousing vlastnící datové centrum se zaměřuje na výše zmíněné a jim podobné subjekty. Na základě kvalitní a nepřetržité 24hodinové péče zajišťuje bezproblémové fungování serverů. Na těchto službách se podílí specializovaný tým odborníků pracujících v serverovně s vybavením schopným řešit jakoukoli situaci. Coolhousing s.r.o. si zakládá na tom, aby byly splněny veškeré nároky jejich zákazníků, a nabízí služby individuálně pro oboustrannou spokojenost.

Umístíte-li váš server do datového centra, bude o něj postaráno nepřetržitým napájením a díky přípojce k elektrické zásuvce zaplatíte jen za odebranou elektřinu a ani korunu navíc. Podle parametrů serveru, který společnosti svěříte lze využít služeb spadajících pod serverhousing. Jedná se o služby tower server, rack server, rack farm nebo tower farm. Služba a instalace je zdarma a díky nonstop servisu můžete být klidní, že je o vše postaráno jako v bavlnce.

Skvělá šance pro vás

Přesvědčte se sami o preciznosti a kvalitách společnosti Coolhousing s.r.o. a vyzkoušejte třeba aktuální akci ZRYCHLUJEME, při které získáte rychlost 1Gbps za cenu 100 Mbps a výrazně tak ušetříte! Společnost Coolhousing vám nabízí chytré, levné a rychlé řešení spojené s řadou dalších výhod, díky nimž budete v roce 2017 daleko před svou konkurencí!

Sdílet článek