Virtuální sídlo firmy – proč si jej zařídit právě nyní?

Virtuální sídlo firmy

Virtuální sídlo firmy je pro podnikatele a firmy nejvýhodnější alternativou oproti pronájmu nebytových prostor. Co si pod tímto slovem máte představit a jak se dá zařídit?

Virtuální sídlo firmy – moderní způsob prezentace vaší firmy!

Už jste se setkali s pojmem virtuální sídlo firmy? Víte, jaké výhody jeho zřízením pro vás vznikají?

Virtuální sídlo firmy je moderní služba, která umožní i začínajícímu podnikateli mít prestižní adresu a ušetřit mnoho financí spojené s pronájmem a chodem celé kanceláře.

V dnešní době platí, že čím lukrativnější adresa, tím získáte větší uznání a zájem svých obchodních partnerů. Virtuální kancelář díky svým nabízeným doplňkovým službám nabízí pro své zákazníky stejné služby, jako byste měli klasickou kancelář včetně své asistentky.

Výhodou virtuálního sídla je, že se v něm nemusíte fyzicky zdržovat. Obvykle navštívíte své sídlo pouze v případě vyzvednutí pošty, nebo v případě objednání zasedací místnosti či kanceláře z důvodu obchodní schůzky.

Virtuální sídla zřizují doplňkové služby, které svým klientům zpříjemňují a usnadňují podnikání.

Zahrnují například přeposílání pošty, otevírání a následné skenování do e-mailu, vyřizování telefonátů, přijímání návštěv vašich obchodních partnerů a pronájem kanceláře pro jednání s klienty.

Pokud potřebujete zasedací místnost nebo kancelář z důvodu jednání s úřady, pak ji máte k dispozici zcela zdarma. Za účelem obchodní schůzky je pronájem účtován za drobný poplatek dle platného ceníku vaším poskytovatelem virtuálního sídla.

Virtuální kancelář pro běžného podnikatele nese řadu výhod, které umožní bezstarostné podnikání a zároveň uchování si soukromí, protože nemusíte uvádět jako sídlo firmy svou domovní adresu.

Chcete-li zhodnotit svou firmu na základě expanze do jiných regionů v České republice, stane se pro vás virtuální sídlo další výhodnou investicí pro vaše podnikání. Získáte si důvěryhodnost mezi stávajícími i novými obchodními partnery a zákazníky.

Expanzí navíc můžete zvýšit svou obchodní činnost a dále rozvíjet své podnikání na základě získání nových obchodních kontaktů.

Výhody virtuálního sídla firmy ve zkratce:

  • nízké finanční náklady na provoz
  • zvýšení důvěryhodnosti pro vaše obchodní partnery
  • atraktivní adresa
  • možnost pronájmu kanceláře a zasedací místnosti
  • administrativní výpomoc recepce
  • minimální starost s institucemi

Poskytování sídla firmy nabízí společnosti všem svým klientům, kteří chtějí začít rychle a efektivně podnikat a zároveň nechtějí řešit administrativní záležitosti. Navíc svým klientům ušetří tato alternativa velké finanční prostředky a díky profesionálně školenému personálu budete mít jistotu, že je o vaše klienty dobře postaráno v „době vaší nepřítomnosti.“

Na místě svého sídla nemusíte být fyzicky přítomni, a proto v případě, že vás nečekaně navštíví váš obchodní partner, recepce jej profesionálně přivítá a omluví vaši nepřítomnost. Vás pak neprodleně o návštěvě informuje.

Jak si zařídit virtuální sídlo společnosti

Virtuální sídlo společnosti si zařídíte snadno a rychle ještě dnes. Stačí, když poskytnete společnosti zajišťující tyto služby své údaje o firmě a během krátké doby můžete přijít do firmy podepsat smlouvu a odnést si povolení o umístění sídla společnosti. Vše se dá vyřešit také prostřednictvím pošty, aniž byste museli do sídla jezdit osobně. Firmy, které zařizují virtuální sídla společnosti, nabízí svým klientům nepřeberné množství klasických i individuálních služeb.

Cena za virtuální sídlo firmy se odvíjí především od lokality. S nejvyšší cenou se setkáte v centru města.

Protože se ale poptávka stále zvyšuje, společnosti nabízející virtuální sídla přicházejí s výhodnými balíčky, které obsahují doplňkové služby, nebo se cena dále odvíjí od aktuální poptávky mezi zákazníky.