Vířivky Artesian Spas – domácí wellness

Už jste několikrát měli možnost zjistit, jak příjemné je strávit čas ve vířivé vaně? Vždy jste se po pobytu ve vířivce cítili perfektně a uvažujte o pořízení vířivé vany domů? Proč ne?! Díky možnostem, které dnešní doba nabízí je to možné a velmi jednoduché. I vy můžete mít doma svou wellness zónu. Navíc, kdo by si v současné, uspěchané době nechtěl dopřát pocity relaxace a pohody mnohem častěji? Položte se do uvolňující vířivé vany kdykoli to budete potřebovat.

Proč je dobré pořídit vířivku?

Vířivé bazény, chcete-li vířivky, jsou velmi dostupné. Ve vířivce bublá horká voda, která proudí skrze trysky a tím masíruje celé tělo. Pobyt ve vířivce je příjemný. Relaxace je v tomto případě jasná, ale nesmíme opomenout ani léčebnou stránku tohoto zařízení. Teplo, vztlak a masáž ve vířivce tělo uvolní a zbaví vás bolestí kloubů a svalů. Teplem se rovněž zlepšuje krevní oběh a stimuluje imunitní systém těla. Jestliže máte poškozenou tkáň, navíc urychluje i její zotavení. Obecně působí i masáž na psychiku. Pomáhá odbourávat stres a ve vířivce můžete načerpat novou energii. Pokud zvolíte vířivku pro více osob, lze v ní prožít krásné a romantické chvíle ve dvou. V kombinaci s hudbou, aroma vůni si vytvoříte domácí wellness. Vířivka prostě nabízí možnosti, jak se odreagovat a přitom myslet na své zdraví.

Proč se rozhodnout pro vířivky Artesian Spas?

Špičkové a kvalitní vířivky můžete pořídit u společnoti BETA, která se zabývá, mimo jiné, i výhradně prodejem vířivých van Artesian Spas. Tyto vířivky jsou vyráběny v USA a mohou se pyšnit řadou ocenění. Výhodou jsou nejmodernější technologie, vyjimečný design i kvalita. Nabídka těchto vířivek je natolik široká, že si nebudete mít problém si vybrat takovou, která krásně zapadne do vaší domácnosti a dodá jí zcela nový směr. Společnost BETA vám nabízí celkem 170 různých vířivek, od těch menších, středních, větších, Swim spa až po zvláštní tvary vířivých van. Díky této vířivce si budete moci užívat vysoký komfort po celý rok, kdykoli budete mít chuť nebo potřebovat. Ač můžete mít obavy z vysokých nákladů na provoz, není tomu tak. Vířivky Artesian Spas fungují s minimální spotřebou elektrické energie a disponují šetřícími mechanizmy. Náročná není ani údržba. Mnohé modely má společnost BETA skladem. V případě individuální objednávky z USA se doba dodání pohybuje do 8 týdnů.

Pokud budete mít zájem, můžete shlédnout kompletní nabídku vířivých van na internetových stránkách společnosti nebo osobně navštívit showroom v Praze 10, na ulici Kodaňská 1509/73.