Veškeré gastronomické potřeby v jednom e-shopu

gastro

Zajímáte se o gastronomii a marně sháníte gastronomické doplňky do vaší kuchyně či restaurace? Zkuste e-shop Gastro-centrum Písek, kde najdete vše potřebné na jednom místě a z pohodlí vašeho domova.

Kuchyňské nádobí, grily, fritézy, šlehače, palačinkovače, hnětače těsta, kráječe a krouhače, mlýnky, mixéry, vodní lázně, výrobníky ledu nebo třeba i takové stroje na výrobu zmrzliny – to vše a mnoho dalšího spadá do nabídky zdejšího gastro zařízení. Poohlížíte se po nové mikrovlnné troubě, lednici, mrazícím boxu, myčce, peci na pizzu či sporáku? I takové provozní nezbytnosti včetně kompletní barové techniky naleznete v široké paletě zde nabízeného gastronomického sortimentu.

Zajímavý je také zdejší gastro bazar, ve kterém si za velmi příznivé ceny můžete pořídit řadu gastronomických pomocníků od kuchyňského nádobí přes mlýnky na maso až třeba po kávovary. Ačkoliv se jedná o použité gastro vybavení, můžete se i v tomto případě spolehnout na jeho vysokou kvalitu i životnost. Nákup gastronomických elektrospotřebičů a doplňků je tak skvělou volbou pro všechny začínající podnikatele, kteří by rádi alespoň ze začátku něco málo ušetřili.

Gastro-centrum Písek nenabízí jen praktické kuchyňské potřeby k prodeji, ale angažuje se i v oblasti poradenství. Pokud tedy máte nějaké dotazy ohledně podnikání v gastronomii, nebojte se na tuto gastro firmu s dlouholetou tradicí bez obav obrátit.

Chcete své kuchařské umění podpořit profesionálním gastro vybavením? V e-shopu gastro-centrum Písek si můžete zakoupit veškeré možné kvalitní  gastro zařízení od domácích i zahraničních výrobců do své kuchyně, restaurace, pekárny, pizzerie či jiné gastro provozovny. Ať už tedy potřebujete varnou techniku, chladící zařízení, nápojové příslušenství, konvektomaty či jakékoli kuchyňské stroje, můžete si je objednat naprosto pohodlně přímo z domova. Tak hodně úspěchů ve vašem gastronomickém umění!

Sdílet článek

1 Comment

  1. Ja mam s panem Zelenkou tu nejhorsi zkusenost. Odkoupil veskere kuchynske zarizeni nasi restaurace od najemce, ktery nas vykradl. Koupil vse za 50 tisic, ackoliv soudni znalec odhadl cenu temer na 800 tisic. Najemce vse priznal, byl odsouzen do vezeni na 3 roky a 8 mesicu, ale pan Zelenka si po 14 dnech jiz nepamatoval, kam zbozi dale prodal. Opravdu podivna ztrata pameti. Takze pozor na puvod zbozi!!!

Komentáře nejsou povoleny.