Venkovní party v moderním stylu

Oslavy, večírky, ale i často svatby se dnes pořádají pod širým nebem. Je to rozhodně příjemnější, než platit nehorázné sumy za pronájem socialistického sálu, kde se nedá dýchat a okna nejdou otevřít. Jenže i taková zahradní party má své nedostatky, a to především pro vliv přírodních sil, jako je nejen vítr, ale především déšť. Ten může nepříjemně překvapit, ale za žádnou cenu ne ty, kdo budou vybaveni zahradními party stany.

Nůžkové party stany

Kvalitní zahradní nůžkové party stany mají tu obrovskou výhodu, že jsou snadno skladné a rozdělání takového stanu není nic složitého i pro pár jedinců. Zejména ty menší nůžkové party stany, vhodné nejen pro zastřešení nebo i zaslunění techniky. Nejmenší jsou vyráběné o rozměrech 3 x 3 metry a jsou ideální na cesty, třeba i pro rybáře, kteří celé dny sedí u rybníka. Často je také využívají sportovní týmy, které potřebují vlastní zázemí na závodech, jako atleti a snad nejvíce hasiči – sportovci. Nůžkové stany jsou lehké, nezaberou mnoho prostoru a za pár vteřin je stan složený či rozložený.

Zahraní party stany

Pro akce, jako jsou zmíněné večírky či svatby jsou ideální zahradní party stany, které mají silnou konstrukci, dost odolnou. I plachty jsou vyráběné z materiálů, které jsou nadmíru odolné a vydrží příval nejen nečekaných dešťů, ale i silného vichru, nebo nadměrného slunění. Pro zahradní party stany je potřeba vybírat plachtu silnější gramáže, aby tak bylo zamezeno případnému protržení nebo slabé vodoodolnosti.

Nabídka od profesionálů

Pokud se pro moderní party stan rozhodnete, rozhodně se svěřte do rukou odborníkům. Jsou schopni vám doporučit nejen vhodný stan, ale i plachtu, která je kompromisem mezi kvalitou a cenou. Jedině tak se zamezí vzniku nechtěných reklamací, které kvalitní party stany nebývají obvykle postihovány.

Sdílet článek