Velké nadšení pro cyklistiku

cyklo dres na kolo

Jízda na kole není jenom o myšlenkách, že děláme něco pro vlastní zdraví. Jedná se hlavně o radost z pohybu, z pobytu na čerstvém vzduchu se svými přáteli, o svobodě, ale také o rozhodnutí si vzít na sebe dobrý cyklistický dres na kolo. 

Není obchod jako obchod

Každý to moc dobře zná, když vstoupí do nějaké prodejny. Skoro ihned si vás všímají prodavačky a netrpělivě čekají, kdy si něco koupíte. Veloklasik jde úplně jinou cestou, kdy si rádi pořídíte to, co zrovna potřebujete pro svou velkou cyklo vášeň. Kdykoliv si sem však zajdete s chutí se setkat s pohodářským cyklistou Patrikem, který v malém obchůdku rozdává úsměvy zákazníkům. I když jste sem přišli s cílem obstarat si nový dámský a pánský cyklo dres, klidně chvilku poseďte, nasávejte atmosféru, dejte si kávu, koukněte se na cyklistický přenos v televizi a bavte se. Zdejší filozofie ztělesňuje Café du Cycliste, spojení stylu a vášně. Sdílejte své dosavadní zážitky a vytvářejte si nové, například díky pravidelným čtvrtečním cyklo toulkám od krámku.

Cyklo oblečení s výbornou kvalitou

Samozřejmě se na kolo můžete obléknout do toho, co najdete ve skříni, ale zkušení jezdci vám potvrdí, že není nad kvalitní cyklo dres na kolo. Moderní materiály se postarají, abyste se i ve velmi teplém počasí cítili pohodově. K přednostem patří termoregulace a prodyšnost. I v tomto druhu módy si najdete svůj jedinečný styl, který vám bude vyhovovat nejen funkčně, ale také svou elegancí. Nechybí nabídka z kolekcí lehce závodních a prémiových dresů z vyšší cenové kategorie. Cyklo dres seženete v mnoha barevných variantách, s krátkým i dlouhým rukávem, se strukturovanou tkaninou ze síťoviny, s výraznými designy, s plnými zipy s chráničem, se zadními a náprsními kapsami apod. Nezapomeňte se vybavit i kšiltovkami, které chrání před větrem a v létě absorbují pot.

Sdílet článek