Už jste slyšeli o šetrném jedlém nádobí?

Jedlé lžičky

Před několika lety to znělo jako sci-fi, dnes se jedná o realitu, která je šetrná k přírodě a láká k vyzkoušení nejen vegany a ekologicky smýšlející zákazníky. Ozvláštněte svou letní party, užijte si grilování bez odpadu a přijďte na chuť kelímkům, příborům i brčkům, které jednoduše po konzumaci dobrot sníte také.

Jedlé nádobí se stalo hitem díky výborné chuti a rozložitelnosti. V praxi vám vydrží lžička v dezertu asi třicet minut, než se zcela rozloží. Proto od jedlého nádobí neodcházejte, pokud je součástí pokrmu, mohli byste totiž přijít pozdě. Jedlé lžičky, kelímky i další nádobí jsou vyrobeny ze směsi cereálních mouček a rozlišené kořením či kakaovým práškem. Vaše lžička tak může chutnat jako výborná čokoláda, popřípadě pepř či masala. Nádobí nijak neovlivňuje chuť, kvalitu či barvu pokrmů a jídel a díky stále se rozrůstající nabídce typů nádobí si vybere úplně každý. Velmi populární jsou lžičky na zmrzlinu vyrobené ze skořápek kakaových bobů či praktická jedlá míchátka na kávu.

Pohodlné online nákupy

Teplé dny jsou před námi a s nimi se hlásí o slovo i venkovní akce, grilování a party se vší parádou okolo. Co určitě musíte vyzkoušet, jsou jedlá brčka. Praktická brčka vám  umožní vychutnat si oblíbený drink či limonádu a pochutnat si i na samotném brčku. Velké oblibě se těší též kelímky na kávu, popřípadě klasické lžičky, s nimiž si užijete pokrmy mnoha kategorií. Vše navíc pořídíte z pohodlí domova online a ke všemu za fantastické ceny!

S jedlým nádobím šetříte vodu i přírodu

Díky jedlému nádobí vám odpadají starosti s mytím nádobí, zapínáním myčky i znečištěním přírody plastovými obaly. Jedlé nádobí umí perfektně nahradit jednorázové plasty, s nimiž po náročném roce pandemie bojujeme snad všichni. Objevte moderní způsob stravování a dejte zelenou jedlému příboru, kelímku, hůlkám i speciálním lžičkám na dezert.