Ušetřete s last minute dovolenou

Letní dovolená je vždy otázkou rozpočtu. Pokud si chcete užít prémiové destinace, vzít na dovolenou celou rodinu a významně ušetřit, vyplatí se sledovat nabídku last minute zájezdů. Sázkou na jistotu pro cestující rodiny i páry bude Řecko. Zdejší zelené ostrovy jsou plné olivových hájů, tradičních taveren, luxusních pláží i průzračně čistého moře.

Korfu – oblíbená destinace z Ostravy, Prahy i Brna

Řecko bude bavit každého, kdo si chce užít dovolenou se vším všudy. V létě máte jistotu krásného počasí bez dešťových přeháněk, na ostrově si užijete nádherné výlety nejen za kulturou a nejen večer se vyplatí vyrazit do místních uliček plných hospůdek a kaváren. Zdejší lidé jsou velmi milí a pohostinní a najdete tu také menší penziony s bazénem nebo luxusní resorty pro náročné klienty. Korfu dovolená vám učaruje nabídkou fakultativních výletů, s nimiž poznáte celý ostrov, mužský klášter i přírodní bohatství. Podle vašich preferencí si na Korfu najdete ubytování v apartmánech a studiích, jež jsou prostorné a vhodné pro vícečlennou rodinu. Nabízí se též dovolená v cenově dostupných hotelech a penzionech, kde budete mít jen pár sousedů a užijete si klidnou polohu v pěší dostupnosti od pláže. Na last minute dovolenou však pořídíte i hotel s all inclusive službami, což ocení zákazníci s dietou i milovníci světové kuchyně. Hledáte způsob, jak si užít prodloužený víkend u moře? I taková může být dovolená last minute v Řecku!

Zážitky v Řecku

Zábava a dobrodružství na vás čekají prakticky po celém ostrově. Kdo rád cestuje se skupinou a průvodcem, ocení výlet městečka Paleokastritsa na západním pobřeží ostrova. Cestovatelé na vlastní pěst si mohou půjčit auto nebo motorku a pohodlně cestovat po největších skvostech. Za zmínku rozhodně stojí vykoupat se na pláži Chomi s průzračným mořem, jež naráží do bílých skalisek nebo Agios Georgios, což je jedna z nejdelších a nejznámějších pláží. Nezapomeňte na nákup suvenýrů v Korfu, stejnojmenném městě s dvaceti pěti tisíci obyvateli a udělat si fotku v rybářské vesničce Kassiopi, která leží na severu ostrova, přímo naproti Albánii.