Unikátní a zcela autentické recenze bydlení

Proklikejte se na danou lokalitu a přečtěte si recenze

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde se v České republice nejlépe bydlí? Již delší dobu uvažujete, že byste se vydali úplně někam jinam, než kde bydlíte nyní, a pokusili se na novém místě začít nový život? Jenže existuje u nás ideální místo pro bydlení, kde vám nebude nic chybět a kde si lze vytvořit dokonalé zázemí? Samozřejmě je to vždy individuální, neboť každý má zcela jiné představy o ideálním bydlením, nicméně snáze si můžete udělat obrázek díky recenzím a hodnocení bydlení. Jak se k takovým informacím dostat?

Rádi byste se dozvěděli o daných lokalitách přímo od lidí, kteří v dané oblasti bydlí? Mnozí z vás jistě podotknou, že to není vůbec reálné. Ale je! Vznikl totiž unikátní portál VÍM KDE BYDLÍM.CZ, kde si snadno naleznete recenze bydlení i recenze nemovitostí. Tento portál je nekomerční, velmi praktický a užitečný. Všechny vložené příspěvky jsou zcela nezávislé, a o to je hodnocení cennější, neboť je přímo od těch nejoprávněnějších.

Jak zjistit informace od dané lokalitě?

Pokud již předem máte vytipovány nějaké lokality, pak stačí jen použít mapu České republiky, kterou naleznete hned na úvodní straně portálu. Zde si vyberete přesně to místo, o kterém byste se chtěli dozvědět více. Poté se prokliknete na recenze nemovitostí nebo dané lokality. Zde je možné si přečíst informace, které píší lidé, jež zde opravdu bydlí. Recenze jsou autentické a nekreslené.

Proklikejte se na danou lokalitu a přečtěte si recenze

Aktivní účast i od vás

I vy se můžete aktivně zapojit a napsat vlastní hodnocení na vaše bydlení, a tím tak pomoci dalším lidem. Tlačítko pro vložení recenze naleznete v horní části mapy, jistě jej nepřehlédnete. Vložit svou recenzi má své výhody. Můžete tak přilákat kladným hodnocením slušné sousedy, či upozornit na veřejné problémy, které se mohou začít díky vám řešit.

2

Portál „Vím, kde bydlím.cz“ je unikátní záležitostí a pomáhá lidem se přestěhovat na krásná místa, kde budou spokojeni a bude se jim žít lépe. A na závěr nesmíme nezmínit jednu důležitou informaci. Tento projekt vznikl pod taktovkou známého pardubického hokejisty, Petra Průchy,  kterého inspirovaly vlastní zkušenosti.

Sdílet článek