Ukažte ekologické chování, darujte recyklované kalendáře

Kalendáře

Plánujete letos o Vánocích rozdávat věrným zákazníkům, obchodním partnerům a zaměstnancům kalendáře? Dobrá volba. Nástěnný či stolní kalendář ocení téměř každý. Všichni chceme mít aspoň jeden postavený na stole v kanceláři nebo doma, abychom viděli, co je za den, kdo slaví svátek apod.

Kalendáře 2021 už jsou v prodeji, takže je pomalu čas začít přemýšlet, jaký motiv letos vyberete. Budou to české památky, naše domácí pivovary, nebo hrnečkové recepty? Možná byste mohli vzít v úvahu nejen obrázky, ale celkové provedení. Pokud chcete jít s dobou, vsaďte na recyklované kalendáře.

Chovat se ekologicky je trendy

Na ekologické chování se nyní hraje čím dál více a reklamní kalendáře z recyklovaného materiálu by vám určitě mohly pomoct zabodovat u zákazníků. Jistě víte, že jsou to právě maličkosti, jimiž se můžete odlišit od konkurence a kvůli nimž si vás veřejnost zapamatuje.

Kalendář z recyklovaného materiálu najdete například v nabídce společnosti Helma 365, s.r.o. S výrobou kalendářů a diářů má více než dvacetileté zkušenosti, ročně jich produkuje přes 6 milionů kusů.

Ekologický kalendář s vaším logem

V nabídce Helma 365 je i kalendář Manager Green vytištěný na recyklovaném papíře. Má české týdenní sloupcové kalendárium a přílohami jsou i daně, roční období, tříměsíční přehled a znamení zvěrokruhu.

Samozřejmě je možné kalendář na zakázku upravit. Stejně jako u jiných typů kalendářů si na něj můžete nechat natisknout svoje logo, aby vás obdarovaní měli denně na očích. Konkrétní cenovou nabídku vám sdělí přímo Helma 365, určitě vás však zaujme, že pro firmy poskytuje 20% slevu.

V nabídce je také celá řada dalších zajímavých kalendářů speciálně pro podnikatele, antistresových a mnohých jiných. Kromě toho je možné objednat si přímo zakázkový tisk kalendáře. Zaměstnanci Helma 365 vám rádi poradí, jak vytvořit kalendář s nápadem.