Účinná dieta nepotřebuje hladovění

KetoMix

Také se potýkáte s přebytečnými kilogramy, ale stále jste nenašli účinný způsob hubnutí, který by vás zbavil obávaného jo-jo efektu? Zapomeňte na nejrůznější jednostranně zaměřené diety a chtějte takovou, která vám dodá všechny potřebné živiny a se kterou se vám bude hubnout jednoduše příjemně.

Nejhorší jsou v tomto ohledu tzv. rychlé diety. Ty vás totiž zbavují pouze vody, a jako „bonus“ rozhodí metabolismus. Není tedy divu, že kila se vám vrátí nahoru rychleji, než byste čekali. A často i s nějakou tou váhou navíc. 

Když chcete spalovat pouze tuk

O tom však zdravé hubnutí rozhodně není. To nespočívá v jednostranně zaměřeném jídelníčku, ale naopak ve vyváženém dietním programu, v němž každé shozené kilo znamená opravdu ztracený tuk. A cesta k tomuto principu vede přes odepření cukrů. Právě ty jsou totiž vašimi největšími nepřáteli.

Proteinová dieta je z jídelníčku vylučuje, ovšem nahrazuje je hodnotnými bílkovinami a zdravými tuky, které naše tělo ke správnému fungování nezbytně potřebuje. Jediný orgán, který se neobejde bez zásoby sacharidů, je náš mozek. Nepotřebuje jich však moc – pouhých 5 gramů denně. A to nám bohatě zajistí zelenina, případně i méně sladké druhy ovoce.

Náš tip: Chcete vědět více? Přečtěte si recenzi na KetoMix na serveru muj-lekar.cz

Pohyb navíc potřebovat nebudete

Celý princip je sám o sobě soběstačný. Není tedy nutné, abyste si týrali tělo v posilovně nebo se pouštěli do mnohahodinových sportů. Koneckonců – obézním lidem jsou tyto aktivity doporučovány jen v omezené míře, a to kvůli možnému poškození kloubů.

Účinné ketodiety, mezi které patří i KetoMix, vás však do sportu nutit nebudou. Místo toho omezí příjem cukrů, což po 2-3 dnech správného stravování začne vést k odbourávání tukové tkáně. Přirozeně, rychle a bez jo-jo efektu. Jednoduše si 5x denně dopřáváte vyvážené jídlo a přitom hubnete. A díky předem připravenému jídelníčku se s přípravou každého chodu vejdete do pěti minut. Hubnout tedy můžete i ve chvíli, kdy jednoduše nemáte na cokoliv jiného čas.

Sdílet článek