Ubytování na chatě – jižní Morava

Příznivci cyklistiku již nepochybně připravují svá kola na nadcházející sezónu, která se již hlásí o slovo. Jaro se blíží a s ním i doba, kdy opět vyrazíte po krásách české přírody. Jestliže hledáte zajímavé místo, kde budete mít dostatek cyklostezek, pak se vydejte na jižní Moravu. Určitě se vám zde bude líbit.

Na Moravu nejen za vínem

Většina lidí si Moravu spojuje s vínem. Platí to zejména pro její jižní část, kde najdete vinohrad vedle vinohradu. Pálava je typickou oblastí vína a také častým cílem turistů. Láká je sem nejen ochutnávka vín, jež se urodila na zdejších vinicích, ale také krajina, která je v České republice ojedinělá. Jižní Morava má prostě své neopakovatelné kouzlo, které poznáte jen tehdy, když se sem osobně vypravíte. A protože by bylo na škodu nezůstat zde delší dobu, budete potřebovat najít ubytování jižní Morava. Líbí se vám spíše hotel, penzion nebo kemp?

Kde se ubytovat

Pohodlné ubytování vám nabídnou chaty jižní Morava. Obvykle disponují kompletním vybavením včetně kuchyně a sociálního zařízení. Nechybí ani připojení na Wi-Fi nebo televize. O zábavu tedy budete mít postaráno. Stejně jako vaše děti, které se v současné době bez mobilů neobejdou. Vy zase budete mít možnost s pomocí internetu naplánovat další den nabitý zážitky a výlety.  

Kam vyrazit na kolech

Jižní Morava je rájem cyklistů. Jsou zde vinařské stezky, jež dohromady čítají více než tisíc kilometrů. Oblíbené jsou hlavně ty v blízkosti měst Lednice a Valtice, která jsou známá i svými historickými památkami v podobě dvou zámků a parku, jež patřily knížecímu rodu Lichtenštejnů. Dnes jsou v majetku českého státu a nabízejí možnost si prohlédnout, jak žila knížecí rodina. O občerstvení nebudete mít nouzi, protože po cestě určitě narazíte na stylovou hospůdku nebo restauraci, kde se dobře vaří.