Trička jdou s módou

dámská tílka

Šarmantní dáma, elegantní muž – mnozí z nás chtějí vypadat přesně tak parádně jako lidé, které náhodně potkáme na ulici. Nejde o žádnou vědu, stačí skutečně málo. Zároveň není problém držet krok s módními kreacemi, protože stačí dobrá kombinace oblíbených svršků.

Klasika v novém kabátku

Dámská a pánská tílka oceníte kdykoliv během roku. Snad vám střihy mohou připadat trochu jednotvárné, ale stále praktické a oblíbené. Změn si všimnete hlavně u materiálů, které umí držet původní tvar i po několika vypráních. Také oceníte pružnost a stálost barev. Okoukanost rozhodně nehrozí! Jednobarevné modely nabízí mnoho barevných odstínů. Jednoduše si vyberete nejlepší variantu pasující k vaší sukni nebo džínsům. Přes dámská tílka lze přehodit transparentní halenky, které se vyrábějí v mnoha výrazných a pestrých vzorech. Nevylučuje se ani spojení se svetry, džínovými bundami, kardigany nebo bolerky. Slavnostnější ráz dodá doplnění sakem.

Neztraťte styl ani v zimě

U triček nezáleží na ročním období – ať je léto, nebo teploty klesají pod nulu, najdou cestičku ven ze šatníku. Někteří jedinci nesnesou dlouhé rukávy, proto celoročně volí krátké. V chladnějším období vyřešíte situaci mikinou fleece, která vypadá sportovně a unosíte ji během různých příležitostí. Fleece zastupuje moderní funkční tkaniny s výbornými izolačními schopnostmi. Nízká hmotnost uchvátí hlavně nadšence do sportu nebo do toulek přírodou – půjde o dobrého společníka, který nezatíží vaše vybavení na výlety. Uchvátí vás také na omak velice příjemný vlas z lícové i rubové strany. K dalším přednostem patří prodyšnost a odvádění vlhkosti od těla. Původní vlastnosti zachováte, když dodržíte praní do maximální teploty 40 °C.

Mikiny mají různá provedení. Nechybí oblíbené kapsy, ozdobná prošívání, nášivky, vysoké límce, celopropínací zipy nebo lemování v kontrastních barvách.