Travní traktory Honda poslouží jako celoroční pomocníci

Výkonné a kvalitní travní traktory Honda dnes získávají na stále větší popularitě. Jsou efektivními pomocníky nejen pro menší či větší zahrady, ale také pro rozsáhlé pozemky. Pořídit si zahradní traktor rozhodně není nějaká rozmařilost nebo luxus. Pokud si vaši sousedé klepou na čelo, na co vám bude traktůrek, když máte jen malou zahradu, velmi brzy možná pochopí vaše rozhodnutí. Tyto stroje nejsou určeny pouze k sekání trávy, ale využijete je celoročně k mnoha účelům. Traktor Honda se stane vaším pomocníkem při mnoha pracích, které na svém pozemku budete provádět. Ušetříte čas, zvýšíte efektivitu a činnost na zahradě vás bude ještě více bavit.

Sekání trávy s moderním traktorem je hračka. Práce je více efektivní a zabere vám daleko méně času. Traktůrek posbírá precizně veškerou trávu, tráva je posekaná rovnoměrně a nemusíte co chvíli běhat vysypávat plný koš. Váš zahradní traktor nebude rozhodně ani v zimě zahálet. Po většinu roku vám pomůže s údržbou trávníku, na podzim díky nim shrabete v mžiku spadané listí a v zimě se postará o odklízení nadílky sněhu. Traktor můžete doplnit o sklápěcí vozík, sněhovou radlici, zametací kartáč, sypač, vertikulátor a další příslušenství. Traktory Honda se vyrábějí v několika typech. Každý si tak může vybrat stroj „ušitý na míru“.

Ovládání travního traktoru je snadné a naučíte se jej během chvíle. Navíc nabízí vysoký komfort při sezení. Jde o traktůrky, které se vám přizpůsobí. Využít můžete automatické udržování rychlosti, což oceníte hlavně na větší ploše.Traktory Honda jsou vybaveny silným a výkonným čtyřtaktním benzinovým motorem s nízkými emisemi. Nedostatek paliva je včas signalizován, přístrojová deska nabízí přehlednost, startování je velmi snadné a světla se zapnou sama od sebe.

Nevíte, jaký kvalitní zahradní traktor si vybrat? Volit můžete ze dvou základních řad a to traktorů Standard či Premium. Základní modely mají šíři záběru 92 až 102 cm, dva sekací nože a vyklápění je řešeno manuálně. Premiové poskytují záběr 102 až 122 cm, mají hydrostatickou převodovku, turbosací efekt a elektromechanické vyklápění. Mohou posloužit i náročnějším zákazníkům.

Sdílet článek