Tradičnímu mytí oken odzvonilo

Také k nám do Česka dorazila revoluční technologie v umývání oken. Všechny hospodyňky, které se nebojí novinek, se mohou radovat, protože jim odpadá starost s leštěním oken. Vysavač na okna skutečně funguje, práce s ním je jednoduchá a rychlá.

 

Vy možná znáte vysavač, s nímž se doma zbavujete nepořádku na podlaze. Někdo má doma dokonce ten velký model s funkcí mokrého vysávání, někdo si pořídil robotický vysavač, který uklízí za vás. O vysavači na okna však slyšel málokdo. Je to docela novinka a v Česku ji prodává například e-shop drogerie Xantea.cz. Hodně zboží včetně drogerie a kosmetiky vozí z Anglie, proto se v jejich sortimentu dají najít věci, které u nás nejsou jinde k sehnání. O vysavač na okna je stále větší zájem a není divu. Kdo si ho jednou vyzkouší, jiné způsoby umývání oken už nebere.

 

Jak to funguje?

 

K celému umývání potřebujete jen sadu z drogerie Xantea. Obsahuje samotný vysavač na okna a něco, co připomíná stěrku nebo mop.

Příprava není těžká, stačí do zásobníku vysavače nalít čisticí prostředek. Ten se pak rozstříká na okno a setře přiloženým hadříkem, který funguje podobně jako stěrka na okna – rozetře saponát a setře nečistoty. Úplně do suchého stavu sklo vyčistí až vysavač. Jde to s ním mnohem lépe než s obyčejnou stěrkou, nezanechává šmouhy a okno zůstává skutečně suché, protože všechna voda je vysáta dovnitř vysavače. Model Nexon Window Cleaner má navíc oproti konkurenčním vysavačům velkou nádržku na vysátou vodu, nemusíte jej proto tak často vyprazdňovat. Přístroj funguje na baterky, není třeba přemýšlet o tom, kde máte doma zásuvku. Nabíjí se pouze dvě hodiny.

Tento šikovný čistič oken jde využít i na další hladké plochy. Dobře se s ním umývají zrcadla, dlaždice, sprchové kouty a jiné povrchy. Stírací plocha je dost široká (27,5 cm) a práce jde rychle od ruky. Proces umývání oken je rozhodně jednodušší než s obyčejným hadrem a stěrkou. Vyzkoušejte to a stopněte si čas, dáte nám za pravdu.