Toužíte po microbladingu obočí? V tom případě nepodceňte výběr specialisty permanentního make-upu, u kterého zákrok podstoupíte, a zajistěte si tak spokojenost s výsledkem

microblading obočí

Co může být příjemnější než probuzení, po kterém vypadáte stejně dobře a upraveně jako když jste šly spát? Za tuto skutečnost můžete být vděčné jednotlivým procedurám permanentního make-upu jako je například microblading obočí a další.

Jde o dynamicky se rozvíjející obor, který slaví u žen po celém světě čím dál tím větší úspěch. Zvyšující se poptávka vede přirozeně i ke zvyšování nabídky, a tak máte při hledání kvalifikovaného odborníka opravdu z čeho vybírat. Chceme Vám toto rozhodnutí usnadnit, a proto jsme sepsali několik tipů, podle kterých se vám bude specialista hledat snadno a vy tím zvýšíte své šance na to, že budete ze studia odcházet spokojené.

Při výběru specialisty microbladingu obočí se zaměřte hned na několik oblastí

Na úvod bychom rádi upřesnili, že konečná podoba výsledku není ovlivněna jen specialistou PM. Samotná aplikace a průběh hojení je ovlivněn Vaší přípravou na zákrok. Stejně důležitá je i péče o čerstvý permanent. Na druhou stranu platí, že bez kvalitně provedené práce Vám bude Vaše důkladnost při hojení bohužel k ničemu, proto si pro výběr specialisty vyhraďte dostatek času.

REFERENCE

Díky referencím máte jistotu, že daný specialista už má potřebnou praxi a nebudete tedy jeho první klientkou. Neomezujte se pouze na hodnocení uvedená na oficiálním webu specialisty, ale hledejte i taková, která jsou volně dostupná na internetu. Nezapomeňte si projít i sociální sítě jako Facebook a Instagram.

DOPORUČENÍ

Není nic lepšího, než doporučení od kamarádky, která je s výsledkem spokojená a máte možnost si vše prohlédnout na vlastní oči. Výhodou je i fakt, že na veškeré detaily průběhu aplikace se ptáte osoby, u které nepředpokládáte, že Vám doporučí cokoliv, s čím by sama nebyla spokojená.

KVALIFIKACE

Zajímejte se, jaké má specialista vzdělání, jakými kurzy prošel a jestli je držitelem osvědčení. Jedině tak budete mít jistotu, že má daná osoba veškeré předpoklady k výkonu této činnosti. Ovšem nezapomínejte ani na to, že ze všeho nejdůležitější je praxe, proto se ptejte, jak dlouho v daném oboru působí.

Získejte informace o pigmentech, které specialista používá i o celkovém průběhu aplikace.

UKÁZKY PRACÍ

Chtějte vidět fotografie klientek před provedením permanentního make-upu, těsně po provedení a po zahojení. Na srovnávacích fotografiích nejlépe uvidíte, jestli změna klientce prospěla a jaký styl práce daný specialista má.

Tip: Přečtěte si o tom, jak můžete dosáhnout krásnějšího a mladistvého vzhledu.

V jakých krocích by měl microblading obočí vždy proběhnout

1. Vše by mělo začít konzultací, při které Vás odborník seznámí s celým průběhem aplikace. Často dochází i k podpisu potřebných dokumentů.

2. Společně vyberete pigment, který bude při zákroku použit

  • Pigment by měl být vždy vybrán s ohledem na barevný tón Vaší pokožky.
  • Vždy by měly být zohledněny i Vaše požadavky, ale vy byste si na druhou stranu měly nechat poradit, pokud se Vás specialista snaží přesvědčit, že by Vám slušelo něco jiného, než co si představujete.

3. Specialista připraví individuální návrh, kde je cílem dosáhnout společné domluvy a nalézt tvar, který Vám bude nejvíce slušet.

4. Na oblast aplikace se nanesou lokální anestetika ve formě krému. Poté se přejde k samotnému vsazování vybraného pigmentu. Aplikace trvá v průměru 60 minut.

5. Po skončení zákroku budete seznámeny s doporučením pro následnou péči. Někteří specialisté předávají svým klientkám i speciální masti urychlující proces hojení.

Vaší výhodou bude, pokud si o daném oboru zjistíte co nejvíce informací. Díky tomu budete přesně vědět, co je optimální a co nikoliv. Stejně tak i lépe uvidíte rozdíl mezi kvalifikovanými odborníky a samozvanými odborníky. Chcete si líčení ještě více ulehčit? V tom případě vyzkoušejte také permanentní make-up rtů.

Jaká kritéria by pro Vás byla při výběru specialisty PM nejdůležitější?

Sdílet článek