Textilní hala s několika nej

montované haly

Hledáte rychlý a cenově dostupný způsob zastřešení otevřených ploch? Potřebujete někam uskladnit zemědělskou techniku, balíky sena, pořádat sportovní akce nebo vytvořit jen další prostor pro vaše podnikatelské aktivity? Ať už je váš cíl jakýkoliv, máme řešení. Představujeme vám textilní haly patřící mezi nejúspornější a nejrychlejší východisko pro zastřešení. Jejich využití v praxi představuje mnoho společností, v Ostravě je to například firma Geosan, plachtovou halu využívá též Vlamax Bystřice a stejně tak na Slovensku firma Integry Automotive.

Svěřte své požadavky do rukou profesionálů

Firma, která vyrábí montované haly, vám představí individuální řešení, a to ať už v případě, že chcete samostatně stojící halu anebo rozšíření stávajícího přístřešku. Ocelová konstrukce je tvořena stabilními prvky, přičemž je velmi snadno demontovatelná. Na pokrytí se využívá špičková, vysoce odolná nánosová PES tkanina odpovídající normě těžko hořlavých stavebních materiálů. Může se tak pochlubit vysokou životností, jednoduchou údržbou a kromě výběru barvy je na vás, zda použijete na plachtu potisk a uděláte své firmě reklamu.

Montované haly jsou využívány zemědělskými společnostmi pro ustájení hospodářských zvířat, venkovní techniky i dalšího vybavení. Kromě toho jsou tyto haly používány jako sportoviště, kde si kdykoliv zahrajete badminton, tenis či fotbal i jízdárny v mnoha velikostech. Po postavení takové haly vás nečekají žádné další náklady, pořídit lze další příslušenství pro maximální komfort.

Produkt bez údržby

Plachtové haly jsou vždy realizovány přesně na míru, budou tak zajisté odpovídat vašim představám. Během několika týdnů se můžete těšit z nově získaného prostoru pro své aktivity. Zvolíte-li rozměry nevyžadující ohlášení stavebního úřadu, obejdete se bez stavebního povolení. Bude vám stačit stabilní, štěrkové podloží. Investice do montované haly se vám vrátí prakticky okamžitě, získáte tak plnohodnotný prostor a vylepšíte své podnikatelské záměry. Inspiraci hledejte na www.haly-polak.cz, kde najdete všechny potřebné informace včetně řady uskutečněných zakázek.