Těhotenské focení Brno – domluvte si jednorázové i časosběrné fotografie

těhotenské focení Brno

Zachovejte si vzpomínky na to, že jste pod srdcem nosila malého človíčka. Jde o jedno z nejkrásnějších období v životě ženy. Rodíme stále méně, mnohdy zůstáváme u jediného dítěte. O to více pak litujeme, když si vzpomínku na toto nádherné období nezvěčníme kvalitními fotografiemi.

Závidíte kamarádce nádherné fotky s těhotenským bříškem? Pořiďte si je také

Vlastními silami rozhodně tak nádherné fotografie neuděláte. Zkušená fotografka, držitelka mezinárodních fotografických cen, Ivana Messeri, nabízí těhotenské focení Brno. Co od focení čekat? Především zážitek, který si skutečně užijete. Fotografka radí domluvit si termín předem a počítat s focením kolem sedmého či osmého měsíce. Právě z tohoto období vznikají ty nejnádhernější fotky bříška. Ivana Messeri má bohaté zkušenosti se stylizací. Výsledky její práce vidíte na jejím webu, takže se s fotografkou i snadno domluvíte, jak by zrovna ty vaše těhotenské fotografie mohly vypadat. Druhou možností je časosběrné zdokumentování vašeho těhotenství. Co to znamená? Prostě si své bříško necháte vyfotit každý měsíc.

Nezapomeňte ani na newborn fotografie vašeho andílka

Optimálně si již tři měsíce před plánovaným termínem porodu domluvte u Ivany Messeri rovněž newborn focení. Miminka se fotí prvních 14 dnů po porodu. Nejenže toužíme mít našeho andílka vyfoceného těsně po narození, ale v tomto období jsou dětičky ještě spavé, méně pláčou a velice dobře se fotí. Tyto fotografie lze vytvořit stylizované s různými pomůckami, které má Ivana Messeri k dispozici ve svém fotoateliéru. Též je však možné fotit miminko s rodiči, se starými rodiči či se sourozenci. Jestliže hledáte newborn focení novorozenců Brno, určitě si rezervujte termín u Ivany Messeri.

Fotografie zakonzervují nejkrásnější vzpomínky

Naše paměť je zrádná a časem vymaže i ty nejkrásnější vzpomínky. Zachovat je umí právě fotografie. Obvykle si jich v dnešní době, kdy se stal fotoaparát součástí zařízení, bez kterého se nehneme ani na krok, pořizujeme stovky i tisíce. V nevalné kvalitě, neroztříděné, neupravené, mnohdy bez zálohy. To není ta správná cesta. Krásné stylizované těhotenské a newborn fotky vám přitom budou dělat radost celý život ­– ve fotoalbu i na zdích jako obrazy. Záleží jen na vás, jak s nimi naložíte. Fotografka Ivana Messeri pro vás umí zajistit i tisk velkoformátových fotografií či jejich tisk na plátno.