Ta nejlepší péče pro vaše mazlíčky

Veterinární chirurgie Praha

Zvířecí kamarád je v českých domácnostech vnímán jako rovnocenný člen rodiny. Když je nemocný, prožíváme jeho strasti s ním, snažíme se věnovat maximální péči a neváháme mu zaplatit potřebné léky či operace. Stejně tak je pro nás jeho úhyn bolestný a často se s ním velmi špatně vyrovnáváme. Přece jen pes, kočka nebo papoušek s námi žije i více jak deset let! Proto si také váš domácí mazlíček zaslouží špičkovou péči a pravidelné očkování. Pouze tak máte jistotu, že jeho zdraví podpoříte na dlouhou dobu a užijete si s ním od prvních měsíců života až po pohodové stáří.

Veterina pro malá zvířata v Praze

Moderní Veterinární chirurgie Praha disponuje pokrokovým vybavením a tím nabízí klientům i náročné zákroky včetně vlastní laboratoře. Profesionální přístup zajišťuje zkušený personál, za nímž stojí více jak jedenáct tisíc ošetření za rok! Cílem ordinace je nabídnout harmonické rodinné prostředí vhodné pro vás a především pak vašim zvířecím kamarádům. Obrátit se tak na veterinární kliniku můžete ve věci dermatologie, vakcinace, laboratorní diagnostiky či chirurgie měkkých tkání. Mezi další specializace kliniky patří stomatologie, kastrace, inhalační anestézie a v neposlední řadě ortopedie. Zákroky jsou určeny pro malá zvířata a to od psů, koček, králíků, fretek až po další drobná zvířátka. Veterinární ortopedie Praha řeší poruchy pohybového aparátu a usnadňuje pooperační péči v nadstandardu.

Filozofie veterinární kliniky

Kvalitní péče je základem pro dlouhý a spokojený život každého zvířete. Pražská veterinární klinika si zakládá na individuálním přístupu. Proto vám na webových stránkách přináší pravidelně mnoho užitečných tipů pro správnou péči i úspěšný chov domácích zvířat. Zaměříte-li se na vyvážené krmení a vhodné doplňky, dopřejete svému miláčkovi zdravý a spokojený život.