Světelná reklama zviditelní vaši firmu nebo produkt

Každý podnikatel, který chce dosahovat dostatečných zisků a prodrat se na velmi konkurenčním trhu do předních pozic v oblíbenosti zákazníků, se potřebuje dostatečně zviditelnit. Pokud o vaší firmě nebudou lidé vědět a nebude dostatečně vidět, nebude vaše podnikání příliš úspěšné. Abyste se do podvědomí lidí natrvalo zapsali, chce to tu správnou reklamu. Prezentujte se pomocí billboardů nebo světelných reklam a k jejich výrobě volte kvalitního a ověřeného výrobce, jedním takovým je i společnost Prost.

Tato firma vznikla v roce 1991 a zabývá se výrobou světelných reklam, nápisů, billboardů a pylonů v různých velikostech. Součástí činnost firmy Prost.cz jsou i návrhy, výroba a montáž vnitřních i vnějších orientačních a informačních systémů. Společnost spolupracuje s různými architekty, takže její návrhy a celková projektová dokumentace jsou na velmi vysoké úrovni. Mimo to má společnost své vlastní grafické studiu DTP.

Firma nepůsobí jen na území České republiky, ale i v mnoha zemích Evropské unie. Je to kvalitní výrobce s mnoha zkušenostmi a díky své profesionalitě a odbornosti má za sebou mnoho zakázek. Také spolupracuje s některými českými či zahraničními firmami (Hornbach, Kaufland, Gigasport).

Světelná reklama na míru

Výroba světelné reklamy, reklamních totemů, pylonů a dalších je vždy přizpůsobena zákazníkům na míru jejich požadavkům. Velkou výhodou takovéto reklamy je to, že upoutá pozornost potencionálního klienta na první pohled. Může být buď jako praktický světelný panel, nápisy mohou být z jednoduchých či výrazných písmen nebo logo, které může mít plastickou úpravu.

Světelnou reklamu můžete umístit i na reklamní pylon či věž. Velmi důležité je provedení osvětlení. Musí být kvalitní, aby byla reklama dostatečně viditelná a nepřehlédnutelná i v noci či za nepříznivého počasí. U společnosti Prost si můžete nechat vytvořit reklamu v jakémkoliv provedení, barvě nebo tvaru. Použité materiály mají velkou odolnost a vydrží skutečně velmi dlouho. Světelné reklamy jsou zhotovené z hliníkových a plastových částí. Na osvětlení jsou požity kvalitní zářivky nebo LED moduly s dlouhou životností. Světelnou reklamu lze doplnit i o velmi kvalitní orientační systém.