Svatba v Čechy oblíbeném Chorvatsku

Snová svatba je snem každé ženy. Toužíte po svém velkém dni na pláži, na útesu obklopeném vzrostlými borovicemi nebo snad v historickém městě? Všechna tato unikátní místa vám nabízí právě Chorvatsko. Autem i letecky dostupná destinace patří mezi nejoblíbenější dovolenkové cíle a zdejší atmosféru podtrhuje nejen bohatá historie, ale též průzračné pláže oceněné modrými vlajkami a skaliska.

Romantická svatba v zahraničí

Svěřte se do rukou odborníků a uvidíte, že vaše svatba v Chorvatsku bude naprosto dokonalá. Od samotného výběru místa, přes hladkou koordinaci až po výsledný den plný zážitků přesně podle vašich představ. Specialista na svatbu v zahraničí vám navrhne ideální scénář celého dne. Zakomponuje všechna vaše přání a představí ideální místa. Svatba Chorvatsko může proběhnout například v historii opředené Istrii, která je na severu země a je prakticky nejblíž v dostupnosti vozidlem. Svatba ve městě Rovinj patří mezi fotogenická místa s dostatkem zeleně okolo. Kdo hledá svatbu na ostrově, pak si může zvolit pro svůj den D Hvar, levandulový a sluncem zalitý ostrov na Jadranu. Byť jsou tady místa klidnější s přírodními plážemi a méně známá, je tady naopak klid a prakticky nedotčená příroda včetně křišťálově průzračných vod. Svatba tady při západu slunce bude naprosto perfektní. Ostrov Hvar se stal v roce 2020 třináctým nejlepším ostrovem světa a to pro vás znamená jasnou volbu při výběru.

Cenově dostupné a přitom originální

Dokonalá svatba nemusí stát majlant, proto zapomeňte na předsudky, že svatební den v zahraničí musí být opravdu finančně nákladný. Pokud se rozhodnete obrátit na odborníky, kteří mají Chorvatsko pečlivě probádané a velmi dobré kontakty se zdejšími letovisky a hotely. Nebojte se vyslovit svá tajná přání o jedinečné svatbě nahlas a proměňte své sny ve skutečnost.