Stylová móda s dřevěnými hodinkami

dřevěné hodinky

Přirozený vzhled nikdy nevyjde z módy. Dřevo vždy působí tak nějak opravdově, když se použije u módních doplňků. Navíc se hodí úplně ke každému oblečení, ať už ke všednímu nebo svátečnímu.

Dřevěné hodinky v exkluzivním provedení

Také máte velkou radost z něčeho, co vyrobíte vlastními silami? Ano, jde o velice povzbuzující činnost, která většinou nepotěší jenom vás, ale spoustu vašich známých. Nezřídka se stane, že si vaše výrobky chtějí lidé také objednávat, protože vypadají naprosto neodolatelně. Značka Bobo Bird se soustředí na ručně vyráběné designové dřevěné hodinky pánské a dámské. Pokud sázíte na ekologické materiály zpracované do originálních modelů, potom získáte dárky pro všechny věkové kategorie. Možná si ještě vzpomínáte na své první dřevěné hodiny v dětství, ale tyto skutečně fungují a ohromí vás mnohými zajímavými funkcemi.

Elegance a praktičnost v jednom

Na ruce je ani neucítíte, protože váží jenom několik desítek gramů. Přitom vypadají propracovaně a krásně. Dřevěné hodinky dámské seženete rovněž v setu společně s pánskými. Vypadají vzhledově stejně, ale jedny mají menší ciferník v porovnání s druhými. I když menší odlišnosti ještě objevíte v zabarvení materiálu, výrobky ze dřeva nelze zpracovat vždy úplně odstínově stejně. Hodí se všem párům, manželům a zamilovaným, kteří chtějí nosit stejný exkluzivní doplněk.

Oslníte své okolí na první podívání, vždyť zájem o momentální časový údaj stále trvá. Ano, mobilní telefony vám sdělí vše, ale kdo by chtěl neustále hledat přístroj v tašce. Na ruce ihned zjistíte čas a zároveň máte slušivou ozdobu. Například si pořídíte velice lehké analogové dřevěné hodiny s ciferníkem bez čísel. U některých modelů jsou přidělány celodřevěné pásky v několika variantách. Lze si však pořídit typy s koženým páskem, kde zůstane pouze dřevěný ciferník.