Stop bolavým svalům

Hořčíkový olej

Máte pocit, že vás tento titulek nemůže zaujmout, protože na bolavá záda či křeče v nohách jste vyzkoušeli úplně všechno? A už jste slyšeli o magnesiovém oleji? Ten je báječným zdrojem hořčíků. Sáhnete-li po osvědčeném produktu, jenž kombinuje vysokou dávku chloridu hořečnatého, máte jistotu, že jste našli dokonalý produkt pro regeneraci svalového napětí, bolestí i univerzálního pomocníka pro sportovce, lidé s migrénou či křečemi v lýtkách.

Dostupné online

Moderní doba nám umožňuje nakupovat ve virtuálním světě, kde jsou internetové obchody nadité značkovými produkty v prémiové kvalitě. Navíc díky online pohodlnému nakupování z vašeho gauče významně ušetříte čas, finance i vlastní energii a přitom na produkt nemusíte čekat nijak dlouho. Hořčíkový olej patří mezi stálice v sortimentu s produkty s nejvyššími standardy kvality, zpracování a obsahu přírodních surovin. Pořídíte ho v několika velikostech podle potřeby. Jeho použití je díky preciznímu balení snadné a bezpečné.

Magnesiový olej na svaly vám značně uleví. Po zátěži, sportovním výkonu i nečekané námaze. Stačí postižené místo promasírovat, nechat deset až patnáct minut působit a následně zbytky nevstřebaného oleje setřít, popřípadě pokožku omýt. Přírodní složení vám garantuje nulový obsah vonných látek, barviv, konzervačních látek či silikonových olejů a derivátů. Při správném skladování vám olej vydrží 24 měsíců, po otevření je trvanlivost závislá na způsobu skladování. Olej obecně skladujte v chladnějších prostorách bez přímého slunce.

Horninová vrstva Zechstein

Toto místo je známé jako nejlepší přírodní zdroj hořčíku a to na celém světě. Jedná se o jednu nejčistších surovin na planetě. Bez ohledu na věk či fyzickou kondici se vyplatí mít tento unikátní olej doma po ruce. Není sice vhodný pro malé děti, neublíží však lidem s citlivou kůží, byť mohou cítit drobné brnění a pocit tepla při jeho aplikaci. Dejte sbohem křečím, bolestem a zkuste si olej přidat třeba do své oblíbené sobotní koupele či lázni na nohy.