Stop bolavým kloubům

léčba kloubů

Setkali jste se někdy s „vrzáním“ kloubů, jež se projevilo třeba při nadstandardní pohybové aktivitě? Stejně tak jste mohli zaznamenat nepříjemné tlaky a skřípání kloubní části v kolenou při delším sezení. Problém bolavých kloubů není jen tématem starších osob, trápí i jedince s nadváhou či obezitou a samozřejmě i ty z vás, kdo neholdují pohybu, zdravé stravě a pravidelným lékařským prohlídkám.

Zázrak jménem kmenové buňky

Z obyčejné, i když přirozeně nepříjemné, bolesti se může vyklubat degenerace onemocnění kloubů neboli artróza kloubů. Víte, jak funguje léčba kloubů a jaké možnosti vám dnes medicína nabízí? Defekt chrupavky lze řešit například speciálním bioadhezivním gelem, jenž je aplikovaný přímo do místa poškození a při odborném sledování může defekt vymizet. Pro kmenové buňky artróza není žádný problém. Můžete se efektivně zbavit bolavých zad či krční páteře. Stejně tak se může významně zmírnit bolest šlach a šlachových úponů. Kmenové buňky navíc podporují regeneraci a hojení tkání. Léčba artrózy kmenovými buňkami je naprosto bezpečná a vedená zkušenými profesionály. O komplexní ochranu kloubů se postarají specialisté ve velkých městech, jako je Praha, Brno, Ostrava a slovenská Žilina.

Vyžádejte si konzultaci

Víte ale, co vůbec kmenové buňky jsou? Jedná se o nediferencované buňky, jež se za určitých okolností mění a do medicíny nabízí nové, inovativní možnosti léčby. Proto chrupavka, kde obvykle degenerace začíná, je místem aplikace kmenových buněk. V organismu je nespočet kmenových buněk, jež se dělí podle místa původu. Může se jednat o embryonální buňky z lidského plodu, pupeční krve či z dospělých tkání, kam spadá tuková tkáň, kostní dřeň a samozřejmě periferní krev. Neváhejte zjistit více, veškeré informace včetně objednávek uděláte z pohodlí domova. Připravte se na nové možnosti, s nimiž se konečně změní každý krok v příjemnou a nebolestivou záležitost.

Sdílet článek