Stoly z masivu s minimální údržbou

masivní jídelní stůl

Také nikdy neodoláte vůni dřeva? Potom patříte mezi mnohé příznivce dřevěných výrobků, kde nechybí ani jídelní stoly z masivu. Kuchyňský kout ihned vypadá mnohem lákavěji, když se u vás zabydlí přírodní kousky.

Dávná interiérová tradice

Pokud byste prozkoumali historii používání dřevěného vybavení v interiéru a exteriéru, museli byste hledat hodně dlouhou dobu. Ani po staletích používání se obliba pro nábytek z masivu nijak nezmenšila, ba právě naopak. Využijete ho jak uvnitř domu, tak venku, jelikož vyniká dobrou odolností a vydrží vám mnoho let. Pochopitelně se to neobejde bez pravidelného ošetřování, které však nevyžaduje příliš času. Do kuchyně si například pořídíte jídelní stůl masiv, který snadno ošetříte speciálními vosky, oleji a sprejovými přípravky. Jistě oceníte výborné antistatické schopnosti, tedy odpuzování prachu.

Stylové vybavení v kuchyni

Lidé se nejčastěji setkávají právě v kuchyni, kde se připravují a často i servírují pokrmy. Pěkný jídelní kout umí dotvořit příjemnou atmosféru pravidelného setkávání, kdy řeč nezůstává stát ani při jídle. Masivní jídelní stůl se židlemi si vyberete ze široké nabídky provedení. Nechybí mnoho barev, vzorů a rozměrů podle vašich momentálních požadavků. Nemusíte volit klasické druhy, ale jistě se vám zalíbí také spojení dřevěné vrchní desky s nohami zhotovenými z kovových profilů. Navíc jídelní stůl z masivu může mít nohy v rozličném stylu, takže doma budete mít zcela originální kus.

Vyzkoušet můžete moderní tvar industriálního stolu Connor v různém barevné provedení tak, aby se hodil k ostatnímu vybavení bytu. Tento typ dokonale zkombinujete nejen s přírodními odstíny, ale rovněž s pestrými barvami. Silná deska stolu byla připevněna na vzdušné bílé kovové nohy, které se uspořádaly do tvaru čtverce. Jde o originální zhotovení, k čemuž napomáhá i zvláštní struktura dřeva.

Sdílet článek