Stěhování Praha v klidu

Stěhování Praha

Našli jste si lepší bydlení než dosavadní? Chystáte se konečně začít žít ve vlastním bytě, kde se nebude promenádovat vaše příbuzenstvo? Jde vždy o skvělé události, ale v žádném případě se nevyhnete přestěhování vašich věcí.

Starosti se stěhováním hoďte za hlavu

Vlastně tyto nemilé povinnosti přehodíte na někoho úplně jiného! Stěhování Praha je vám k dispozici, kdykoliv si budete přát. Stačí si dojednat termín a tým profesionálů převezme tyto povinnosti tak, aby vše dorazilo v pořádku na vámi určené místo. Cesta po Praze je zdarma, pokud budete chtít z nebo do hlavního města, potom se dopravné počítá podle ujetých kilometrů. Na základě množství vašich vlastněných věcí se rozhodněte, zda si objednáte pouze dva pracovníky, nebo jestli upřednostníte tři či čtyři. V konečné ceně jsou započítána všechna patra, neplatí se za ně extra příplatky. Zvlášť si musíte připlatit za těžká břemena a za obalový materiál.

Snadné zvládnutí stěhování

Jakmile si domluvíte stěhování v Praze, vrhněte se na přípravu kompletního seznamu věcí v bytě. Sjednaní pracovníci nejprve vše odpojí a demontují. Následně přejdou k důkladnému balení, aby se zabránilo poškození během převážení vašeho majetku. Extra péči budou potřebovat křehké věci a elektronika. Věci se naloží a odvezou do nového bytu, kde se zase vše vybalí. Určitě se doporučuje si zajistit volné parkovací místo blízko vašeho domu, aby mohlo stěhovací vozidlo stát hned u vchodu. Tímto se vše mnohem zjednoduší a urychlí. K zabalení se používají fixační a bublinkové fólie. Můžete si zapůjčit krabice určené ke stěhování, které jsou za poplatek, když je budete chtít předem. V den stěhování je získáte zdarma. Nejprve se auto plní připravenými krabicemi, poté nábytkem a naposledy těžkými věcmi, kam patří například lednice, mrazící boxy a pračky.