Statistiky mluví jasně, zloději to mají až příliš snadné

bezpečnostní dveře

Střetu se zloději chce předejít každý z mých přátel. Jenže Petr nedbal rad našeho společného přítele Karla, který má velmi bohaté zkušenosti se zloději především proto, že žije v okrajové čtvrti, kde se často schází parta výrostků. Když jsme se vrátili z prodlouženého víkendu, Petr měl vykradený byt a naprosto zničené vchodové dveře. Okamžitě jsem zbystřil, protože jsme byli sousedi, a bylo tedy otázkou času, kdy bude čekat vybílený byt i mne. Naštěstí mi dal Karel skvělý tip na nové bezpečnostní dveře.

Jistotu garantuje pouze česká firma

Investice do nových dveří se pro mne stala prioritou. Našel jsem si osvědčenou českou firmu, ta vyrábí dveře u nás a nedováží levné sériové výrobky z Polska, Číny nebo jiných zemí. Nechal jsem si vyrobit bezpečnostní dveře na míru, aby splňovaly platné české certifikáty a disponovaly všemi náležitostmi. To znamená hlavně certifikát bezpečnosti a též protipožární plnění. To je dokonce ze zákona pro byty povinné. Navíc moje nové dveře vynikají protihlukovými a termoizolačními vlastnostmi vysokého standardu, takže máme nejen klidný spánek kvůli zlodějům, ale konečně neslyším ani sousedy.

Když jsem vybíral nové dveře do paneláku, chtěl jsem špičkovou kvalitu a též seriózní přístup. Karel mi vysvětlil, že dnes existují společnosti, které vám zdarma zajistí konzultačního technika. Ten spolu s vašimi požadavky skloubí možnosti dveří a připraví nabídku. Samozřejmostí pro mě byl též lidský přístup.

Značkové dveře dobře vypadají a jsou nedobytné

Díky Karlovi jsem dokázal přemluvit i Petra, aby investoval do špičkových dveří. Teď mu tiše závidím, protože své nové dveře do bytu vybavil též kukátkem. Na rozdíl od něho jsem zatím nemusel volat zámečnickou pohotovost, byť ji máme nonstop k dispozici. Co ale oceňuji, je záruční i pozáruční servis a hlavně rychlá montáž dveří. Nedejte šanci zlodějům a chraňte svůj majetek chytře! Dveře jsou základem pro zajištění bezpečí vašeho i celé rodiny. My s Petrem už to víme.

Sdílet článek