Staňte se realitním makléřem

plat realitního makléře

Každý uvažuje o práci snů. Někdo se chce stát lékařem, jiný pilotem, zdravotní sestrou, spisovatelem nebo herečkou. Existují však i druhy práce, kde zůstanete vlastním pánem. Dokonce si určíte čas, kdy se budete věnovat svým klientům.

Nezáleží na praxi ani na vzdělání

Skutečně si po vás nikdo nevyžádá odbornou praxi, maturitní vysvědčení nebo vysokoškolský diplom? Ano, práce realitního makléře se zakládá hlavně na vaší vůli pracovat. Pochopitelně stojí za každým úspěchem úsilí pracovat na sobě a na vylepšení služeb pro lidi, se kterými budete přicházet do styku. Vlastně rozjedete vlastní podnikání, ale s tím rozdílem, že získáte i stoprocentní zázemí pro rozjezd. Sblížíte se se zavedenými systémy a databázemi. Nebudou chybět ani dlouhodobé kurzy a další příležitosti k sebevzdělání. Co ve skutečnosti zahrnuje realitní makléř práce? Ne, nejde jenom o prodeje nemovitostí. Stanete se asistentem, psychologem, terénním pracovníkem, ale také finančním a právním poradcem. Nabídnete všelijaké služby, abyste uspokojili potřeby a touhy klientů.

Zajímavá práce v realitách

Asi vás napadne, jak se stát realitním makléřem? Nejlépe ihned a bez odkladu, vždyť práce v realitách vypadá na hodně slušný výdělek. Každá domácnost uvítá spíše lepší plat než neustálý pohyb kolem nuly na bankovním kontu. Jak na tom vlastně budete finančně? Realitní makléř plat souvisí hlavně s odvedenou dřinou a s úspěchy. Užijete si naprosté volnosti podnikání, ale pokud tomu věnujete více času, přijdou i vyšší odměny. Tato činnost se dá vyzkoušet i jako přivýdělek, nemusíte okamžitě přistoupit na plný úvazek. Až zjistíte, jak vás vše baví, nikdy není pozdě skončit s předešlým zaměstnáním. Plat realitního makléře přináší při plném nasazení průměrně desetitisíce korun. Nováčkům se jistě zalíbí padesát procent z každé uskutečněné transakce.

Sdílet článek