Srovnávač zájezdů a dovolené NewTravel.cz

Dovolenou potřebuje občas každý. Na chvíli vypnout, zavit se všedních starostí, načerpat energii a nebít se novými zážitky, to zní opravdu lákavě a minimálně jednou do roka by to měl udělat každý. Někdo rád jezdí na dovolenou v zimě, jiný zase v létě. Láká vás moře, nebo naopak hory? Lyžujete, běžkujete, potápíte se, poznáváte rádi památky, nebo je vaší nejoblíbenější činností lenošení na pláži? Ať tak, či onak, výběr zájezdu může být náročný. Určitě byste rádi co nejpříznivější cenu, ale zároveň také co největší pohodlí a rozmanitost služeb. Kde takový zájezd nejrychleji a nejspolehlivěji najít?

Co je to vlastně NewTravel.cz?

Dnes jsou velkým hitem srovnávače cen. A na podobném principu funguje i srovnávač zájezdů a dovolené NewTravel.cz. Je to přehledná stránka, na které si vyberete podle zadaných kritérií vaši dovolenou, a přímo u dané cestovní kanceláře můžete uzavřít smlouvu. V nabídce se zorientujete velmi rychle, jsou zde nabídky od desítek řádně pojištěných a prověřených cestovních kanceláří. Last minute zájezdy se každou chvíli aktualizují, a pokud vás láká dovolená na poslední chvíli, je to vaše jedinečná šance. Dovolenou si můžete zakoupit z pohodlí domova, online, což je dnes nejoblíbenější způsob.

Jaké zájezdy lze nabídce srovnávače NewTravel najít

K nejžádanějším dovoleným patří určitě ty u moře. Kromě pobytů v přímořských letoviscích, ať už větších či menších, méně nebo více exotických, je ale v nabídce NewTravel i mnoho dalších zájezdů. Zajímavé jsou zájezdy poznávací, díky kterým procestujete mnoho atraktivních míst, více či méně turisticky známých. K nejžádanějším zimním dovoleným patří lyžování v Alpách nebo Tatrách. Milovníci sportů si mohou vybrat zájezd spojený s cyklistikou nebo golfem. Velkým hitem jsou v poslední době relaxační wellness pobyty v lázeňských městech. Pokud nemáte moc času, ale chtěli byste strávit alespoň zajímavý prodloužený víkend, vyberte si z nabídky eurovíkendů v evropských městech.

Vyhledání zájezdu na NewTravel zvládne každý

Na NewTravel.cz si vyberete svůj zájezd a objednáte jej přímo u dané cestovní kanceláře. Je to nejrychlejší cesta k nejnižší ceně daného zájezdu. Velkou výhodou je srovnání zájezdů pouze u pojištěných cestovních kanceláří, takže se vyhnete nepříjemnostem. Ve vyhledávání zadáte požadovanou lokalitu, může se jednat o zemi, město, destinaci nebo hotel. Vyberete si typ zájezdu z nabídky pobytových, poznávacích, lyžování nebo eurovíkendů. Zvolíte odjezd, návrat, požadovaný typ stravování, dopravu, délku pobytu, úroveň ubytování, cenu zájezdu i cestovní kancelář, pokud máte nějaké vytipované. A to je vše. Ze zadaných kritérií, která ale nemusíte nutně zadat všechny, vám srovnávač nabídne po srovnání zájezdů ty, které vám budou vyhovovat. Poté si dovolenou objednáte a můžete se na ni začít těšit.