Správný čas na safari v Africe

safari Botswana

Probádat africké končiny se stává cílem mnoha jedinců. Současnost vám dává mnoho možností, jak se tam vypravit a užít si ty nejbáječnější dny v přírodě, kde se stále děje něco nového a zajímavého. Neodkládejte své sny na později, může být pozdě! 

Lákavé safari podle vašich představ

Vyzkoušejte divočinu na vlastní kůži! Výprava plná dobrodružství vám přinese spoustu extra zážitků a vy na neobvyklou dovolenou jen tak nezapomenete. Jenom si pomyslete, jak se asi budou tvářit vaši kolegové a přátelé, když jim budete vyprávět své příběhy z cest. Safari Afrika patří rozhodně dobrým cílům, které si můžete přizpůsobit vašim přáním. Nejprve se zaměřte na výběr oblasti, kde byste rádi strávili čas. Nezapomeňte ani na volbu vyhovujícího termínu. Co vás čeká? Ubytování v luxusních stanech s přilehlou koupelnou. Některé oblasti jsou hůře dostupné, proto se budete přemisťovat malou Cessnou, terénními vozidly a čluny. Vstoupíte do světa, kde se vám otevřou pomyslné dveře k lepšímu poznání safari v Namibii, v Jihoafrické republice, Botswaně a Zambii. Volný čas bude vypadat dost akčně, najdete mnoho možností si vyfotografovat zdejší zvířata. K dispozici jsou vyjížďky zaměřené na sledování zvěře, místního ptactva, túry, procházky, výlety na člunech a mnohé jiné aktivity. 

Africké výpravy za poznáním

Afrika vám nabízí jedinečnou příležitost se dívat na zvířata v jejich přirozeném prostředí, například safari Botswana vás zaujme nádhernými skupinkami zeber a plameňáků. Jakmile se dostanete do Nxai Pan, uvidíte na vlastní oči velké množství leopardů, lvů, pštrosů, antilop a jiných druhů zvířat. Delta řeky Okavango vám zase ukáže pěkné leknínové květy a nejrůznější zástupce fauny a flóry. Dále zahlédnete hrochy, krokodýly a slony. Lvi a ladné antilopy obývají místa národních přírodních rezervací Linyanti a Chobe.