Správné oblékání miminek

kojenecké body

Každý rád udělá to nejlepší pro své miminko. A dobré oblékání patří mezi nejdůležitější potřeby. Při výběru se zaměřte hlavně na pohodlné nošení. Nemusíte vždy volit značkové kojenecké oblečení, ale všímejte si detailů na samotných střizích.

Nenakupujte bez rozmyslu

Praktické a pohodlné řešení vždy potěší. Určitě vám ušetří i spoustu nespokojených projevů od vašeho nejmenšího člena rodiny. Nepořizujte modely s mnoha knoflíky a patenty, jinak si neustálé přebalování skutečně protrpíte. Dávejte pozor na úzké střihy u dupaček, na příliš široké rukávy a nohavice, ale také na špatné provedení stehů, aby nevznikly otlaky. Vyvarujte se oblékání do příliš velkých kusů. Nastalo chladnější období? Ponožky navlékejte až na dupačky, aby ťapky zůstaly na svém místě. Skvělé kojenecké body patří k základní výbavě, stejně jako dupačky. Upřednostňujte čistou bavlnu, biobavlnu, ale vyhovuje i malá příměs elastanu, což oceníte během převlékání. Volba bodýčka závisí na věku miminka a na ročním období. Na spaní využijete praktické overalky a bavlněné rukavičky.

Šetřete čas i peníze

Ať už sháníte skvělé kojenecké overaly nebo jiné modely, vždy byste měli upřednostnit kvalitu. Vyhovující a pěkné oblečky získáte i za příznivé ceny, dokonce v bohatém výběru. A kde sehnat levné oblečení pro miminka? V rodinách s malým dítětem nikdy není mnoho času nazbyt, proto volte pohodlné řešení eshopu, kde naleznete vše potřebné pro děťátko i pro vás. Určitě vás potěší pravidelné rozšiřování eshopu o další výrobky. Holandské aukce navíc umožní nakupovat trochu jinak – s napětím. Tinkyády přinášejí výhodné ceny u různých produktů, ale také dárky. Nesprávné obdarovávání od příbuzenstva pomůže ukočírovat list přání. Sami uvidíte, že i online nákupy dovedou přinést jisté vzrušení a nemusíte udělat ani krok z domova.