Správná pětka k nezaplacení

Energy

Kamkoliv s sebou, třeba i na pustý ostrov, se vážně hodí vzít si jen pět produktů Energy, a to krémy Pentagramu®. Jejich složení je skutečně nabité velkým množství bylinek a éterickými oleji, o kterých se ostatním krémům může leda tak zdát a umí pokrýt široké spektrum lidských potřeb. Voní vážně po bylinách a na nic si nehrají. Každá vůně je specifická a vždy vám půjde nejlépe „pod nos“ ta, kterou právě nejvíce potřebujete. Ovšem je dobré mít po ruce všechny. Pojďme si postupně všechny krémy Pentagramu® představit.

DROSERIN = OCHRANA (ODVÁŽNÝ BOJOVNÍK)

Základem pro všechny je cítit se v bezpečí. Droserin nám pomůže dodat odvahu, čelit problémům a postavit se jak psychickému, tak fyzickému nátlaku. Díky Droserinu se prosadí a zdravě projeví naše osobnost a vůle. Po psychické stránce nám pomůže se cítit pevně a jistě. Pomáhá také ustrašeným dětem – a nejen jim. Po fyzické stránce nám Droserin zpevní pokožku a zvýší obranyschopnost. Je to také skvělý bojovník s rýmou a kašlem. Je také nejmastnějším krémem z této správné pětky.

PROTEKTIN = VÝVOJ (TRPĚLIVÝ UČITEL)

Velkým pomocníkem nám bude Protektin v případě,že potřebujeme nová, neotřelá a originální řešení. Podá nám také pomocnou ruku při rychlém nepromyšleném jednání. Silnou stránkou Protektinu je také to, že nám pomůže se vyrovnat s pocity hněvu, vzteku a křivdy. Hodí se všude tam, kde vládne nadměrná přísnost a chybí nadhled a hravost. Z fyzického pohledu se nám hodí tam, kde něco svědí.

ARTRIN = SPOČINUTÍ (MOUDRÝ VLÁDCE)

Potřebujete si oddechnout a vědět, že je vše v pořádku? Zavolejte si na pomoc Artrin. Zanese nás do sféry tzv. „nicnedělání“. Chvíli nic neřešit a mít klid, je prostě fajn. Nechat občas vše plynout a ne se pořád za něčím honit – to bývá lidem cizí, a pak je bolí kde co. Artrin nám pomůže od bolesti, únavy a vyčerpání energetické rezervy. Proto je také Artrin jedním z našich nejoblíbenějších krémů. Pomůže nám také vyřešit problémy. Při pocitu nedostatku svobody nás navede na cestu moudrého jednání a dá průchod intuici. Po fyzické stránce je Artrin výborným parťákem při zánětech všeho druhu. V tom na něj nikdo nemá. Zároveň nám velice dobře poslouží také v případě jakéhokoliv šoku.

RUTICELIT = MOTIVACE (CHRABRÝ SPOJENEC)

V dnešní době je velkým motivátorem stres. Bohužel. Stres je naším každodenním průvodcem a nenápadně nám ukrajuje z délky života a přidělává vrásky. Ruticelit bude našim kamarádem a bojovníkem proti stresu. Pomůže nám hned od rána, kdy nás vzbudí budík dřív, než chceme. Už to je první dávka stresu. Usnadní nám také usínání. Ruticelit bude „na koni“ vždy v momentě, kdy se emocionálně rozrušíme, a rozbuší se nám srdce. Poradí si také s červenáním. A to jak od sluníčka, tak i vlivem rozšířených cév (popraskané žilky, hemoroidy, křečové žíly). Umí pomoci také s vráskami, které nám stres rád zaryje do tváře. Ruticelit pleť krásně omladí.

CYTOVITAL = PÉČE (STAROSTLIVÝ LAZEBNÍK)

Od mala máme, jako lidé potřebu, aby na nás někomu záleželo. A to i přesto, že jsme už potom samostatní a nezávislí. Cytovital dodá naší pokožce jemnost vlhkost a pomůže zpomalit její stárnutí. Vhodný je také pro ošetření prsou a bříška, jak pro těhotné, či nikoli. Má působnost na hormonální systém. Pomůže nám navodit spokojenost, vyrovnanost a vnitřní klid.

Sdílet článek