Spolehlivé zabezpečovací kamerové systémy

kamerový systém

Zloději a jiní narušitelé vašeho soukromí se vás nikdy nezeptají, jestli zrovna už zítra nepotřebujete zahradní traktůrek, který jste uklidili do kůlny. Vezmou si cokoliv a kdykoliv bez ptaní. Ochránit vás může kvalitní kamerový systém. 

Nepřetržité hlídání vašeho majetku

Dnes není problém se naučit ovládat nainstalovaný kamerový systém ve vašem rodinném domě nebo v sídle vaší firmy. K přednostem totiž patří velice jednoduché ovládání u komplexních zabezpečovacích systémů. K nepřetržitému sledování, a to ve dne i během noci, vám pomohou moderní technologie, konkrétně počítače, mobilní telefony a tablety. 

Monitorování objektů kamerovými IP systémy

IP kamerové systémy umí zaznamenávat a sledovat data z kamer. Slouží pro monitoring různých objektů. V porovnání s analogovými systémy nabízejí několik výhod, ale i nevýhod. O řešení, který z daných systémů je pro vás vhodnější, rozhodne posouzení specifických požadavků u každého klienta. Od IP variant očekávejte vyšší úroveň zabezpečení, avšak současně zvýšené nároky na kapacitu disku. Záznamy lze sledovat přes internet. Využívá se zde například inteligentní analýza a funkce detekce pohybu. Jde však o mně citlivější modely oproti analogovým. Efektivnější a snadnější IP dohled pořídíte díky HD IP kamerám. Novým modelům nechybí čočky Vari-focal, full HD rozlišení, alarm, audio a jiné funkce. Díky pokročilým technologiím budete sledovat obraz s vysokou kvalitou i při zhoršených světelných podmínkách. Funkce 3D DNR značně zredukuje pohybové rozostření a šum. 

Rozhodně se vyplatí spolupráce s ověřenými poskytovateli, kteří působí na českém trhu již od května 2002. Firma obstarává bezpečnostní řešení pro průmysl a obchod v pěti evropských zemích. Kompletní zabezpečení není problém realizovat jak u rodinných domů, tak ve velkých průmyslových objektech.