Společnost Dovez to dál vám přiveze vůz z Německa až před váš byt

Dovoz aut z mobile.de

Automobil se stal běžnou součástí našeho života, která šetří čas i práci. S penězi je to již jinak, protože vlastnictví vlastního vozu je spojeno s finančními výdaji. Pokud je chcete ušetřit, pak možná i při nákupu auta stojí za to popřemýšlet, jaké a kde zakoupit. Hodně lidí se rozhoduje mezi koupí automobilu nového a ojetého. Pro druhou variantu hovoří hlavně nižší pořizovací cena vozidla, což ocení nejedna rodina i jednotlivec.

Proč se rozhodnout pro dovoz automobilu ze zahraničí?

K dispozici jsou sice české autobazary, jenže jejich praxe je velmi často k pláči. Stočené tachometry, zamlčená bouračka nebo skryté vady dovedly potrápit již nejednoho kupce. V Německu je transparentní trh, kde platí to, co automobiloví dealeři řekli. Zároveň se tam obchoduje poctivě. To jsou hlavní důvody, proč volit ojetý vůz ze zahraničí. A jak si vybrat auto na mobile.de?

Jde to celkem jednoduše. Ani si automobil nemusíte sami na největším německém portálu vyhledávat, protože to za vás udělá váš obchodní partner. Vy jen zadáte své požadavky na vůz, a to telefonicky či emailem. Doveztodal.cz vyhledá auto v Německu a prověří jeho technický stav, počet ujetých kilometrů, VIN a další náležitosti. Vy složíte zálohu prostřednictvím zálohové faktury a po jejím zaplacení během pár dní budete mít vůz doma. A to přihlášený. Doveztodal.cz vám dokonce poradí i s STK.

Při dovozu automobilů z Německa dávejte přednost novějším vozům

Dovoz aut z mobile.de je vhodný pro každého, kdo si netroufá zakoupit automobil na vlastní pěst. Výhodou je, že Doveztodal.cz už zná německé prodejce, dokáže odhadnout podvodný inzerát a každé vozidlo prověřuje. Zákazník tedy získá 100% jistotu, že jeho dovezený vůz je v pořádku. V současné době platí, že je lepší si v Německu pořídit spíše novější ojetý vůz. Staré ojetiny jsou sice levnější, ale jejich dovoz se už nevyplatí.

Sdílet článek