Spojovací materiál a kotevní technika od spolehlivé firmy

Hledáte materiál pro průmyslovou a řemeslnou výrobu? Firma Abaut vás vybaví vším potřebným. V nabídce má široký výběr nářadí, spojovacího materiálu i kotevní techniky. Zakoupíte známé potřeby, jako hmoždinky, matice či podložky, ale i méně používané pomocníky.

Spojovací materiál

Ať už potřebujete spojit dřevěné nebo kovové výrobky, u firmy Abaut najdete to pravé. Nezapomíná se na nejklasičtější šrouby a matice. Záleží na tom, zda potřebujete šrouby do plastu, do plechu, jakou mají mít hlavu a jakou drážku. Podobně široký výběr je i v maticích – nýtovací matice, vtlačovací nebo zarážecí.

Dále je možné zakoupit vruty, závitové tyče (i polyamidové) a vložky, podložky, trhací nýty, distanční držáky a jiné vybavení.

Kotevní technika

Kotevní techniku je třeba volit podle mnoha kritérií. Nejdřív je nutné vyměřit si, kolik hmoždinek, chemických kotev nebo například svorníků budete potřebovat. Musí od sebe být vzdálené minimálně 3x hloubku ukotvení, nesmí být ani příliš u kraje stavebního materiálu. Následně je nutné zvážit typy šroubů/vrutů, směr a typ zatížení (statické, dynamické pulzující, dynamické rázové) a v neposlední řadě způsob ukotvení.

V případě, že sháníte hmoždinky do sádrokartonu, abyste dětem do pokoje pověsili obraz, zřejmě nebude tak důležité ovládat a znát vše výše popsané. V obchodě vám rádi poradí, co je pro vás vhodného.

Právě společnost Abaut hodně dbá na kvalitní servis a poradenskou službu zákazníkům. Provozovnu má v Brně, ale z e-shopu si můžete objednat zboží odkudkoliv. Každá položka je přehledně popsaná, nechybí u ní tabulka s velikostmi. U každé položky je uvedeno, zda je skladem nebo kdy bude dostupná. Od výběru kotevní techniky a spojovacího materiálu k doručení až k vám domů je to jen pár jednoduchých kroků. I potřeby pro řemeslníky a průmyslovou výrobu lze pohodlně nakupovat online.

Sdílet článek